Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Magyarországon alkalmazzák a...

Magyarországon alkalmazzák a gyógyszerrel történő terhesség megszakítást? Ha nem, akkor mi a módja, hogy ilyet kapjak? Külföldön megcsinálják?

Figyelt kérdés
2017. jún. 12. 09:04
1 2 3 4 5
 21/49 A kérdező kommentje:

Miért, 79%-os, szerinted én úgy ébredtem fel egy reggel, hogy "de unalmas az életem, kipróbálom már, milyen az abortusz!"?!

Szerinted ha az abortuszról kérdezek, akkor terveztem terhes lenni?

Idióta.

2017. jún. 12. 17:32
 22/49 anonim ***** válasza:
33%
Terveztél védekezni megfelelően? Akkor talán nem a válaszoló az idióta.
2017. jún. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 A kérdező kommentje:
Igen, védekeztem. Egy szóval nem írtam sehol, hogy ne tettem volna!
2017. jún. 12. 17:42
 24/49 anonim ***** válasza:
19%
amúgy hanyadik hétben vagy? mert azt írod, a szüleid 3 hétig külföldön lesznek. nem fogsz kifutni az időből?
2017. jún. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
44%

Ertem a logikat

Ha szexerol van sxo teljes jogu felnott no vagy akinek ez jar megerdemli eleg erett es okos hozza.

De ha baj van akkor o a torekeny lelku tizeneves aha ertheto.

Ok okozat cselekedet es kovetkezmenyet viselned kell

2017. jún. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 A kérdező kommentje:
Szerintem az abortusszal elég rendesen viselem a következményét...
2017. jún. 12. 18:43
 27/49 anonim ***** válasza:
35%
Az valóban fontos hogy mikor volt az utolso menstruációs első napja.. Az alapján lehet megmondani hany hetes vagy.. Nem lesz leányálom sem igy sem ugy de szerintem a lelki megrázkódtatás elkerülése végett keress fel itt egy jo nőgyógyászt es ne akard a gyógyszert. Es ne legyen lekiismeretfurdalasod miatta, 17 évesen abortuszra menni meg mindig értelmesebb döntés mint megszulni. Oke hogy 18 a korhatar.. De a mai világ mar alkalmatlan arra hogy 17-7 vagy akar 19 évesen is gyereket vállaljon az ember. Sajnalom kérdező hogy ez megtörtént. Kitartás neked. Es irj hany hetes vagy.
2017. jún. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
43%
Hogy itt minden abortuszos védekezik...pereld be a fogamzásgátló eszközödet gyártó céget é egy életre nem lesz anyagi gondod..bár csoda hogy normális védekezéssel emberek százezrei nem esnek teherbe, ezen az oldalon meg naponta legalább két abortuszos jut aki "védekezés" mellett lesz terhes.
2017. jún. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
19%
Előző vagyok. Jav.: 17-18 ev..
2017. jún. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
38%

Miért, 79%-os, szerinted én úgy ébredtem fel egy reggel, hogy "de unalmas az életem, kipróbálom már, milyen az abortusz!"?!


Nem, te úgy keltél fel hogy unalmas az életem, kipróbálom már milyen védekezés nélkül szexelni. Nem hiszem el hogy normálisan védekeztél.

2017. jún. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!