Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Szlovákiába menyibe kerül az...

Gerzson17 kérdése:

Szlovákiába menyibe kerül az eslő elvetetés? 4 honappal ezelott szült császárral es 2 evig bem lehet terhes mert veszelyes lenne. SZLOVAKIA

Figyelt kérdés

Sziasztok..

4 hónapja szültem császárral.. es védekezés ellenére ujra terhes lettem.. es veszélyeztetett lenne a szules es el is szeretnenk vetetni..

körübelül 3 hetes lehet.. Menyibe kerül az elvetetés es hogyan zajlik?

Van ra lehetőség hogy ingyenes az első elvetetés ha nem eshet teherbe 2 evig a doki szerint..

SZLOVÁKIA



#terhesség #abortusz #elvetetés #Terheseg megszakítás
2017. júl. 5. 12:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%
A nőgyógyászodtól kérdezd meg!
2017. júl. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
35%

Vedekezes ellenere, persze...

ha ennyire veszelyes, duplan vagy triplan vedekeznek!

2017. júl. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

A nőgyógyász nem veszi fel es nincs is bent.. Vedekeztunk!!

Kérem aki tudja a kerdesemre a valaszt irjon..

2017. júl. 5. 13:59
 4/21 anonim ***** válasza:
80%
Rákerestem, azt írják, ha egészségügyileg nem indokolt, vagyis a nő kéri, a teljes összeget térítenie kell, ami intézményenként változó. Ezért is írtam, hogy beszélj a nőgyógyászoddal, ha nem tudod elérni telefonon, lehet, szabadságon van, akkor viszont valaki helyettesíti.
2017. júl. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
74%
Egyébként pedig 380-400 euró körül van, de minz írtam, kórházfüggő. A google neked is a barátod.
2017. júl. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
54%

Hogyaaaan? Dehogy 400 euro!


Asszem 180 euro cakompakk.

2017. júl. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
4 hónapos a kislanyom es a méhemel van vmi es azert para
2017. júl. 6. 07:53
 8/21 anonim ***** válasza:
35%
Múltkor láttam itt linkelve egy cikket, hogy az anyuka 15 gyereket szült, mindet császárral, kb évi egyet, néha éven belül kettőt is. Ja és az elsőt csak 28 évesen.
2017. júl. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
46%

7-es vagyok. Értem. Szegény! Hát én a Te helyedben nagyon sok mindenkit megkérdeznék a környezetemben, hogy tud-e nagyon profi, tapasztalt, de kifejezetten babapárti nőgyógyászt, (Szlovákiában nem tudom, milyen a helyzet, Magyaro.-on van ilyen),nehogy utólag derüljön ki, hogy esetleg megmaradhatott volna a picikém!

Ha érdekel, megpróbálok én is utánaérdeklődni. Hol is laktok?

2017. júl. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
79%
3 hetes terhesség nincs.Nem inkább 4 hetes?
2017. júl. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!