Tapasztalatok abortuszon atesett noknel? Volt mar aki hasonloan jart?

Figyelt kérdés
5 hetes terhes vagyok, es egeszsegugyi okokbol nem maradhat meg a baba (leszogezem, kiszakadt ovszer miatt estem teherbe, escapelle mellett). Tegnap voltam ultrahangon, es nagy nehezen megtalalta az orvos a babat, bar eloszor megijesztett, hogy lehet, hogy mehen kivul van, mivel nem latta meg rogton. Azt mondta, hogy meg nagyon pici (3mm), es hogy egy het mulva menjek el meg egy uh-ra es utana elkuld abortuszra. Ami nem vilagos, hogy miert kell varni meg egy hetet? Volt akinek szinten nem vegeztek el rogton?
2017. szept. 19. 08:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Felszívódhat/eltávozhat magától a menstruációval. Azért kell várni.
2017. szept. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ertem, koszonom. Felhivta a figyelmemet az orvos esetleges verzesre, akkor azonnal vissza kell mennem. Ezzel kicsit beijesztett, de probalok nyugodt maradni.
2017. szept. 19. 08:56
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
Csak azután kezdik el az egész procedúrát, hogy van szívhang.
2017. szept. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
3mm kornyeken mar szokott lenni szivmukodes, de en is arra tippelek, hogy nem latta az orvos. Csak elo embrio eseten inditjak el az abortusz folyamatat, mert ha esetleg nem indulna be a szivmukodes, akkor az nem elo terhesseg lenne es mas a modja a megszakitasnak. (Most nem magara a muteti folyamatra gondolok.)
2017. szept. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Nekem 4-5 hetesen 8mm volt

ès ezt is csak hüvelyi uhval làtta

En elintèztem mindent ès 2 hetet kelett vàrjak mert mèg tul kicsi volt

7.hetet nem töltöd be addig nem fognak megműteni következő uh utàn is vàrhatsz mèg majd.

2017. szept. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert megszakítani csak élő terhességet lehet. Ha még nem látott szívhangot, akkor ebből még bármi lehet.
2017. szept. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolso, hogy erted, hogy barmi lehet?
2017. szept. 19. 17:11
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát mondjuk missed ab, vetélés. Ilyen esetben bár maga a műtéti procedúra ugyanaz, mint művi abortusz esetén, jogilag teljesen más. És míg egy abortusz közel 40 ezer forint, ha nincs szívhang és be kell fejezni a terhességet, az nyilván egy szükséges beavatkozás, ami ingyen van.
2017. szept. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
29%
Milyen egeszsegugyi okokbol nem maradhat ha szabad kerdezni?
2017. szept. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
39%
Nem, kedves utolsó. Nem szabad kérdezni, mert nem sok közöd van hozzá, a lényegen meg nem változtat ;)
2017. szept. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!