Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ha kiderülne hogy hetesikrekke...

Ha kiderülne hogy hetesikrekkel vagy terhes elvetetnéd?

Figyelt kérdés
Bár tudom nagyon ritka hogy valaki ennyi gyerekkel esik teherbe de ha mégis megtörténne ti mit tennétek?Ha jól tudom a rekord az hogy egy nő 11 es ikreket szült egy pár éve, ennek ellenére már a sima ikerterhességek is nagyon rizikósak.

2017. okt. 17. 14:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
35%

Valószínűleg beleroppannék.


Találomra kiszelektálni 4 magzatot, hogy a másik három jobban éljen? Nekem ez nem fér bele. Ugyanakkor az sem, hogy megszülök 7et és kockáztatom, hogy páran sérültek lesznek életükben vagy halvaszületnek..


Nem tudom.


Ez pont olyan kérdés, amiben nagyon remélem, hogy sosem kell döntenem, mert fix, hogy elvesztem a józan eszem.

2017. okt. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
57%
Mindenképp redukciót kérnék. Maximum 2 gyereket vállalnék be, többet semmiképp. Nekem 3 gyerek is sok lenne, akkor is, ha nem egyszerre jönnek.
2017. okt. 26. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!