Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Levélben elmondani anyukámnak,...

Levélben elmondani anyukámnak, hogy terhes lettem? Vagy rossz ötlet?

Figyelt kérdés

Kérlek ne bántsatok, tegyetek rám megjegyzéseket... Így is elég nehéz ez most.

Reggel csináltam három tesztet, meg most délután is egyet és mind pozitív lett. Fogalmam sincs, mit tegyek, először anyának szeretném elmondani, mert minden dolgomat ő szokta intézni, nekem még az orvosom telefonszáma sincs meg.


De nem tudom, hogy mondjam el neki... Nem szoktunk ilyen kényes témákról beszélgetni.


2017. nov. 11. 17:00
1 2 3 4 5 6
 11/51 A kérdező kommentje:

Szerinted 17 évesen miből fizetném?!

Nálunk nem szokott ebből probléma lenni, természetes nekik, hogy támogatnak és nem vagyok magamra hagyva a problémáimmal sem.

2017. nov. 12. 12:32
 12/51 anonim ***** válasza:
28%

Jó kis szüleid lehetnek ha természetes nekik hogy fizetik a buta kislányuk abortuszait.

Én is támogatom a gyerekemet de ebben az egyben nem. ha megcsinálni nagylány volt, oldja is meg szépen ahogy akarja. Ha felelőtlenül szexelni nagylány voltál, az abortuszaid árát megkeresni is legyél az.

2017. nov. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 A kérdező kommentje:
Nyilván nem az abortuszra gondoltam elsősorban (tekintve, hogy még egy sem volt). De most sem fogják azt mondani, hogy oldjam meg, ahogy tudom. Mivel nekik fontosabb vagyok ÉN, mint egy hibám.
2017. nov. 12. 12:41
 14/51 anonim ***** válasza:
67%

Sajnàlom azoknak a gyerekèt aki ha terhes lenne azt mondanàk oldja meg keresse meg az abortuszra a pènzt. Mire megkeresnè már elvetetni se lehetne, ès ha eltartani se tudnà? A kèrdezőnek igaza van egy szülő ilyenkor is àlljon a gyereke mellè mellesleg a szülőnek a dolga lenne hogy felvilàgositja a gyerekèt sok szülő ezt meg se teszi.

De az biztos hogy az az anya aki a terhes lànyat a szarba hagyja nem anya. Igenis le kell ülni beszèlni ha az anyukàja is azt akarja tartsa meg nyilvàn kell neki anyagi segitsèg meet 17èvesen ő nem fogja tudni eltartani ha meg közösen arra jutnak hogy el kell vetetnk azt se tudja megoldani egyedül 17èvesen mert 40ezer forint. Bàr ha van diàkigazolvànyod ami èrvènyes akkor csak 10 ezer.

2017. nov. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 A kérdező kommentje:
Mindegy igazából, nem 40 ezer forint miatt fogunk tönkremenni... Csak tényleg nem értem, hogy minek írja le, hogy ő velem fizettetné ki, mikor az én anyám biztosan nem fogja ezt mondani.
2017. nov. 12. 12:49
 16/51 anonim ***** válasza:
59%

Jesszusom 57%-os vegyél vissza magadból és tanulj meg a kerdesre valaszolni!! A rosszindulatú megjegyzéseidre itt a kutya sem kiváncsi! Légy nagyon büszke magadra, hogy te nyugodt szívvel hagynád cserben a saját lányod a bajban és köveznéd meg egyetlen rossz döntése miatt (nem védekezett megfelelően) vagy épp nem rossz döntése miatt (védekezett, de mégis terhes lett), de vannak meg olyan szülők halistennek, akiknek a gyerekük az első és nem hagyjak egyedül a szarban, ha nem sikerült a saját értékrendjüket és akaratukat rákényszeríteni.

Értjük számodra újdonság, de szám abortusz is ugyanolyan felelősségvállalás! Egy olyan lány, akinek se anyagi háttere, se normális párkapcsolata, se semmilye nem adott egy gyerekhez, igenis felelősségvállal azzal, hogy nem tartja meg a semmire a gyereket! Ritka beteges felfogásod van, ha szerinted úgy kell felelősségvállalásra és móresre tanítani egy 17 éves lányt, hogy szülésre kényszeríted és az egesz hátralevő eletet tönkreteszed, csak mert te úgy látod jónak. Szegény lányod...


Kérdező te meg ne is foglalkozz az ilyen rosszindulatú szentfazekakkal, ezeknek csak az a pár hetes fejletlen embrió számít, a már megszületett elő ember, aki történetesen a saját vérük, lányuk, az a kutyát se érdekli...

Beszelj anyukaddal minnel előbb és kezdjetek el az abortuszt intézni! Kitartást!

2017. nov. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
19%
Kèrdező szerinted anyukàd nem akarnà hogy megtartsd?
2017. nov. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 A kérdező kommentje:
Én nem akarom megtartani. És hiába akarná anya, nekem hatalmas törést okozna az életemben egy nem kívánt terhesség és egy gyerek.
2017. nov. 12. 12:55
 19/51 anonim ***** válasza:
56%

Az 57%-ossal ne is foglalkozzatok, ennek az elmeháborodottnak az a lételeme, hogy minden egyes abortuszos kérdésnél habzó szájba tombol, mint egy félnótás és nen veszi észre, hogy senki még csak le sem szarja. Ő neki a világ legtermészetesebb dolga magára hagyni a saját gyereket, ha az nem úgy pattog, ahogy ő elvárná... Végtelenül szomorú, de sajnos van ilyen.

Valószínűleg az, aki az abortusz arat sem tudna kifizetni, így meg kell szülje, annak majd pont lesz a gyerek eltartására pénze.. Logikus valóban. Tönkretenné a lánya eletet, csak mert neki úgy lenne jó. Remélem azért anyának nem nevezed magad, mert te NEM vagy az!!

2017. nov. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
23%

Miért csak az az anya szerinted aki a felelőtlen buta gyerekének kifizeti akárhány abortuszát mert nem baj az a lényeg hogy a picilány szexelhessen tovább felelőtlenül hiszen anyuci majd megoldja helyette?


Én retteneteset csalódnék a gyerekemben hogy felelőtlen és ráadásul még gyáva is, de arcoskodni azt tud a semmire. Majd anyuci fizeti, majd anyuci megoldja..gondolom szexnél nem kellett anyuci...

2017. nov. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!