Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Levélben elmondani anyukámnak,...

Levélben elmondani anyukámnak, hogy terhes lettem? Vagy rossz ötlet?

Figyelt kérdés

Kérlek ne bántsatok, tegyetek rám megjegyzéseket... Így is elég nehéz ez most.

Reggel csináltam három tesztet, meg most délután is egyet és mind pozitív lett. Fogalmam sincs, mit tegyek, először anyának szeretném elmondani, mert minden dolgomat ő szokta intézni, nekem még az orvosom telefonszáma sincs meg.


De nem tudom, hogy mondjam el neki... Nem szoktunk ilyen kényes témákról beszélgetni.


2017. nov. 11. 17:00
1 2 3 4 5 6
 21/51 A kérdező kommentje:

57%-os, menj már innen a korlátolt gondolkodásoddal!

Nem arról van szó, hogy továbbra is szexelhessek. Hanem hogy ne menjen tönkre kamaszként az életem egy gyerek miatt, aki sem nekem, sem pedig az apjának nem kellene.

És igen, szerintem te egy szörnyű anya vagy, akinek a gyereke valószínűleg sosem mondana el inkább egy ilyen volumenű dolgot. Szánalom.

2017. nov. 12. 13:18
 22/51 anonim ***** válasza:
65%

Igen képzeld ezerszer előbb hívom anyának azt a nőt, aki a gyereke mellett van és ha kell kifizeti neki az abortuszat, semmint az olyan hulladékokat, mint te, aki szemrebbenés nélkül cserbenhagyna a lányát!! Bravó, büszke lehetsz magadra!

És ne beszelj megint melle, mert már megint jon a fanatikusok kedvence, hogy rögtön többes számban beszélnek és úgy csinálnak, mintha már az ötvenedik abortusza rá készülne az adott kérdező, holott a 99,99%-uk az itt kérdezőknek az ELSŐ abortuszokkal kapcsolatban várnának segítséget! Képzeld el attól, hogy valakinek egyszer volt egy abja, marhára nem jelenti azt, hogy utána évente lesz még minimum 2 és mindig anyuci kell fizesse az arat!! Nem kell tulozni és túlragozni! Az abos nők többségén maximum 2 abjuk volt és nem több, úgyhogy gondolkozz kicsit mielőtt okoskodni próbálsz!!

2017. nov. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
70%
Azèrt egy abortusz lelkileg nagyon megterhelő egy felnőtt nőnek is aki tudja hogy sajnos nem tudna neki megadni semmit ès tudja ezt kell tenni akkor gondolj bele egy 17 èves lànyra hogy hat aki lehet most mèg nem is tudja a műtèt utàn mit fog èrezni. De egyszerűen ha nem akarja megtartani akkor ezt kell tennie tanulni fog belőle az biztos nem kell őt bàntani anèlkül is nehéz lesz neki.
2017. nov. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
60%

"nem kell őt bàntani anèlkül is nehéz lesz neki."

Nem kelleni tényleg nem kell, de 57%-nak ez a nap fénypontja, hogy kamasz lányokat vagy épp felnőtt nőket gyalázhat. Azért is ír már az első 2 oldalon is mindig 5-6 kommentet, mert egytől még nem élvez elég nagyot.

2017. nov. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
74%

"Jó kis szüleid lehetnek ha természetes nekik hogy fizetik a buta kislányuk abortuszait."


Te is jó kis szülő lehetsz, ha elfordulsz a bajban a gyerekedtől.


De persze egy 17 éves lány nem annyira cuki, mint egy embrió, akinek nincs saját akarata. De undorító vagy.


Arra sosem gondoltál, hogy a cuki embrióból lesz a 17 éves lány? Aki elvileg pont annyira a gyereked, mint cuki embrió korában? Nagyon remélem, hogy nincs gyereked.

2017. nov. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
35%
Szánalmas ez az oldal, itt csak az a jó aki érzelmek nélkül dobálja kukába a magzatait csak mert neki ez a kényelmesebb..
2017. nov. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 A kérdező kommentje:

Nem a kényelemről van szó. Hanem arról, hogy egy gyerek most tönkretenné az életemet. És biztosan baromi jó élete lenne neki úgy, hogy sem a szülei, sem a nagyszülei nem akarták őt soha!

Nem értem, miért kéne szülnöm gimnazistaként, mikor ezerszer másabb terveim vannak az életemmel.

2017. nov. 12. 15:37
 28/51 anonim ***** válasza:
69%

"Szánalmas ez az oldal, itt csak az a jó aki érzelmek nélkül dobálja kukába a magzatait csak mert neki ez a kényelmesebb"


Akkor kerüld el. Mi a csudáért szenvedsz itt?

2017. nov. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
62%

Nem 57%-os a szánalmas itt egyedül TE vagy, még hozza mélységesen. Hanyinger vagy, hogy még te nevezel itt másokat szánalmasnak és kéred ki magadnak, miközben te papoltal itt kommenteken keresztül arról, hogy gondolkodás nélkül hagynad szarban a lányod, mert nem a te akaratod és “ertekrended” szerint el!! Szerinted ilyen egy jó anya, aki magára hagyja a bajban a lányát.. A helyedben elsüllyednek szégyenemben és még nem én lennék felháborodva!

És engedtessék már meg, hogy mindenki úgy élje az eletet ahogy neki kényelmes és jó!!! Mi a franc baj van ezzel? Egy életünk van, azt úgy éljük, ahogy nekünk jó! Ha te mazochista vagy és szereted szándékosan tönkrecseszni az életedet nem kívánt dolgokkal, lelked rajta, de nehogy már másnak emiatt bármilyen megjegyzést tegyél! Csak mert úgy alakítja az eletet, ahogy neki megfelel!

Amúgy meg ha ennyire nem tetszik az oldal, nyugodtan el lehet innen menni, senki nem fogja hiányolni minden abos kérdés alól az idiota szentfazek dumadat!!

2017. nov. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
40%

Szia!


A lényeg szerintem itt az őszinte kommunikáció. Ha te úgy érzed, hogy ez levélben megy, és ott át tudod adni az összes érzésedet-összezavarodottság meg minden-, akkor tedd meg úgy Valószínű, hogy végig is olvasná, mert szerintem szóban már nem fogná hagyni, hogy mindent elmondj, hanem rögtön neked esne (ami valljuk be, jogos reakció). De fontos, hogy úgy hagyd ott, add oda a levelet, hogy ne munkába indulás előtt olvassa el, mert az aztán a katasztrófa. Hétvégén vagy délután, amikor van legalább egy este a sokkra meg utána a beszélgetésre.

És ne csak az abortuszban gondolkodj. Tudom, most még tart nálad is a sokk, úgy érzed, hogy egy baba az egész életedet tönkretenné, de hidd el, hogy ez nem így van. Újratervezés persze szükséges, de a tanulmányaid is tudnának haladni a maguk medrében, pláne, ha eddig minden tekintetben támogattak téged. Biztos ebben is segítenének.

2017. nov. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!