Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Levélben elmondani anyukámnak,...

Levélben elmondani anyukámnak, hogy terhes lettem? Vagy rossz ötlet?

Figyelt kérdés

Kérlek ne bántsatok, tegyetek rám megjegyzéseket... Így is elég nehéz ez most.

Reggel csináltam három tesztet, meg most délután is egyet és mind pozitív lett. Fogalmam sincs, mit tegyek, először anyának szeretném elmondani, mert minden dolgomat ő szokta intézni, nekem még az orvosom telefonszáma sincs meg.


De nem tudom, hogy mondjam el neki... Nem szoktunk ilyen kényes témákról beszélgetni.


2017. nov. 11. 17:00
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim ***** válasza:
58%

Nem magadból kell kiindulni 57%-os, tudjuk hogy a hozzad hasonló fanatikus elmeháborodottak akar az utcára is kiraknák a lányukat, ha az nem úgy táncol, ahogy a kedves mama fütyül, de vannak még normális, értelmes emberek ezen a földön!! Te nem tartozol közéjük, de hidd el, attól még vannak...

Az pedig, hogy ennyi ésszel és ilyen felfogással te idiotazol másokat.... :D :D Hát őszintén elkapott a nevetőgörcs. Nem tűnt fel, hogy itt te vagy az egyetlen idiota...? Sok hülye embert láttam már, na de olyat, mint te.. Halistennek még egyet se!

2017. nov. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!