Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Levélben elmondani anyukámnak,...

Levélben elmondani anyukámnak, hogy terhes lettem? Vagy rossz ötlet?

Figyelt kérdés

Kérlek ne bántsatok, tegyetek rám megjegyzéseket... Így is elég nehéz ez most.

Reggel csináltam három tesztet, meg most délután is egyet és mind pozitív lett. Fogalmam sincs, mit tegyek, először anyának szeretném elmondani, mert minden dolgomat ő szokta intézni, nekem még az orvosom telefonszáma sincs meg.


De nem tudom, hogy mondjam el neki... Nem szoktunk ilyen kényes témákról beszélgetni.


2017. nov. 11. 17:00
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
30%
Utolsó miért? Szerinted a környezetük jó része is abortuszfan mint ti? Hát el kell keserítselek, ilyen bigott életellenző mint ti, szerencsére kevés van.
2017. nov. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
58%

Ugyan #41, ehhez nem "abortuszfannak" kell lenni - jelentsen ez bármit is - untig elég tisztességes embernek, aki tudja, hogy hol vannak a saját véleményének a határai és hol kezdődik a másik döntési szabadsága. És bizony a cúna-gonosz környezet nem igazán szokta respektálni, ha egy anya a gyerekét nagyobb kockázatnak teszi ki a saját értelmetlen makacskodásával.

Egyébként miért, szerinted a saját gyereke bizalmát megéri egy életre eljátszani?

2017. nov. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
39%

Akarod mondani DÖNTÉSpartiak, akik nem mellesleg veletek szemben tudnak szöveget értelmezni és ha a kérdező 200%-ra tudja, h el akarja vetetni a terhességet (mint itt is és másik millió kérdésnél), akkor nem állnak neki győzködni az ellenkezőjéről, egy olyan dologról, amit a háta közepére sem kíván és amivel csak az ő élete lesz tönkretéve. Nekünk nem az a szándékunk, hogy mindenáron rákényszerítsuk az akaratunkat és értékrendünket a másikra. Nektek meg csak ez az egyik celotok van.... Egyetlen dolgot néztek, azt a fejletlen sejtcsomot. Csak Z lebeg a szemetek elott. A normális embereknek meg ezenkívül más is megjelenik a gondolataikban, mint például az a kifejlett, már megszületett, önálló döntésekkel, tervekkel és tudattal rendelkező nő, aki semmiképp nem akar gyereket és az ő élete, ha rá lenne kényszerítve a szülésre!!

De halistennek én még az életben nem találkoztam ilyen fanatikus embrió mániás szentfazekkal, mint amelyen te vagy, úgyhogy csak őszintén tudom remélni, hogy több nincs beloletek! Aki szerint ugye az a normális, ha szarban hagyja a lányát, amikor annak a legnagyobb szüksége lenne rá.. Úgy hogy szerintem te csak ne prédikálj itt az embriódról meg az erkölcsről, hanem inkább azon gondolkozz el, hogy a lányod (aki remelem nincs!!), aki megjegyzem már nem egy fejletlen kis sejthalmaz, egy kicsit sem veszed figyelembe és pont letojod az ő érzéseit és akaratát!!

2017. nov. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
85%
Sikerült beszélned édesanyáddal?
2017. nov. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Elmondtad Anyukádnak? Hogy reagált?

Te már picit megnyugodtál?

2017. nov. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
Lehet agyhelyen csapta az anyja:-D
2017. nov. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 A kérdező kommentje:

57%-os, még mindig nem kíváncsi rád itt senki. És az én anyám nem olyan idióta most sem, mint te vagy. :)



A többieknek:

Igen, megbeszéltünk mindent. Végülis nem üzenetben mondta el, hanem személyesen.

2017. nov. 18. 08:13
 48/51 anonim ***** válasza:
0%

És az én anyám nem olyan idióta most sem, mint te vagy


Akkor te az idiótaságot kitől örökölted?:-)

2017. nov. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 A kérdező kommentje:

Nem unod még?:)

Senki nem kíváncsi rád itt, miért nem szórakoztatod a környezetedben élőket inkább?

2017. nov. 18. 11:35
 50/51 anonim ***** válasza:
44%

Hát ha így viszonyul a környezetéhez, mint itt a neki teljesen ismeretlen emberekhez, nem is csodálkozom, hogy itt éli ki magát. Innen, sajnos, nem lehet elhajtani. Mert visszajön az istenadta, és csak mondja a magáét.


Én már kezdem sajnálni.

2017. nov. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!