Mennyire emberségesek egy abortuszra váró nővel a kórházban? Lehet kérni külön egyszemélyes kórtermet? Vagy célszerűbb magánkórházba menni ilyen igényekkel?

Figyelt kérdés

Alapból nem vagyok oda a kórházakért és egy ilyen beavatkozás mellett sem jókedvűen dönt az ember. Félek attól, hogy esetleg a nővérek hozzáállása nem lesz a megfelelő és semmi kedvem egy flegma alkalmazott beszólásait hallgatni...

Az ilyen mennyire gyakori?

Vagy ugyanúgy ellátnak, mint mindenki mást?

A külön kórterem mennyire kivitelezhető? (Akár pénzért is.)



Megyeszékhelyen élek, viszont a legközelebbi magánkórház is 150 km-re van és nem tudom, hogy abortusz után egy nappal leszek-e olyan állapotban, hogy hazavezessek, vagy utazzak ennyit. De persze ha ott annyival jobban a körülmények és a személyzet hozzáállása is más, akkor kétszer ennyit is utazom, ha szükséges.


2017. nov. 20. 17:13
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%

H hospital nem hotel szo szarmazik se nem hilton

Korhaz sar kibirod

Orulj neki olcson es legalisan meguszod es nem koszos pinceben verzel el abortusz utan.

Nem vernyogni kell hanem halasnak lenni

Szabad orszag nok joggal rendelkeznek

2017. nov. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
65%
"Nem vernyogni kell hanem halasnak lenni" - akkor te legyél hálás annak, aki bunkó, meg beszól, ez a te döntésed. Én inkább maradok annál, hogy leállítom/megnevelem. Hálás meg a normális és segítőkész embereknek leszek...
2017. nov. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
58%

48%-os szerintem először tanulj meg írni, utána akarj bármit is hozzáfűzni a témához.

Ja és nehogy már még én legyek hálás, hogy a kórházi dolgozók elvégzik a kötelességüket, amiert ők fizetést kapnak, én meg fizetnek érte!!! Pfff.... Te legyél nyugodt szívvel hálás, én meg fix hogy ugyanilyen nyugodt szívvel küldöm el melegebb éghajlatra az ilyen parasztokat!

2017. nov. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
67%
Szintén megyeszékhelyen voltam. Az ápolók részéről semmi ellenszenvet nem éreztem emiatt, közömbösek voltak, mint bármelyik más beteggel, nem tettek semmi megjegyzést se. Szerintem nyilván sok ilyet láttak már, miért szólnának bele. Velem igazából az orvosok veszekedtek, azóta csak női orvoshoz vagyok hajlandó járni.
2017. nov. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!