Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Egy abortusz mennyire könnyen...

Egy abortusz mennyire könnyen eltitkolható?

Figyelt kérdés
Nyilván nem úgy értem, hogy a Sparban az eladó látni fogja-e rajtam, vagy az utcán az idegenek. Hanem pl. a szüleim, akikkel egy háztartásban élek, észreveszik-e, hogy túlestem egy ilyen beavatkozáson.
2017. dec. 8. 20:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
82%
Nem veszik èszre mikor elmèsz intezni az ilyen jellegű dolgaid ha jòl kamuzol nem veszik èszre
2017. dec. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
67%

Rajtam, ha nem akarom akkor nem látta volna senki. Délután már itthon voltam és mentem a barátomhoz.

Maximum, ha sportolsz akkor abból, hogy 6 hétig nem lehet stb.

2017. dec. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
61%
Rajtam se vette észre az, aki nem tudta. Sőt , aki tudta és jött meglátogatni, meg volt döbbenve , hogy nem vesz észre semmit rajtam. Én aznap delután 3kor már kint gereblyéztem.
2017. dec. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
29%

Eltitkolni? No de miért? Ez azért nem egy beírás az ellenőrzőben... Szóval miért is kéne eltitkolni? Nem gondolják rólad, hogy szexelsz? Igaz, ehhez talán nincs közük (bár a szüleidnek esetleg mégis), de azért nem egy akkora ügy....

Vagy mégiscsak gáz valamiért...? Merthogy a születendő gyermekedről van szó, akinek az édesanyja vagy...? Hm. Nos, ez már nehéz dió....

2017. dec. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

A kérdésre érkező válaszokat köszönöm szépen!


Utolsó, nincs szó születendő gyerekről és édesanya sem vagyok. Ha úgy gondolnám, hogy fontosak azok a részletek, hogy miért akarom eltitkolni, akkor leírom a kérdésem alá, vagy kommentbe.

2017. dec. 8. 22:17
 6/24 anonim ***** válasza:
75%

Ez mindenkinek a magánügye, senkire nem tartozik! Nem a szülőkre sem!

Nem arról van szó, hogy huuu de titokban tartják, csak nem kell a másik orrára kötni, mert ez magánügy.


Rajtam se látta vagy vette észre senki, mikor megtörtént a baj, elmentem orvoshoz, intéztem az intézni valókat, megvolt a műtét és folytattam tovább az életemet. Nem sztoriztam erről a szüleimmel, anyukám tudja, de csak mert én elmondtam neki és ennyi.

2017. dec. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
83%
Amennyiben nagykorú vagy (a kérdésedből, válaszodból nyilván igen) akkor simán lehet titkolni. Az más téma, hogy lelkileg mennyire visel meg valakit egy ilyen beavatkozás. A szüleid orrára semmi esetre sem kell kötni, de ha esetleg a későbbiekben lesz új párod, akivel gyermeket szeretnél, és nehezen jönne össze, akkor neki persze majd mond el. De amúgy nem lehet észrevenni, ez nem olyan mint pl.egy mellműtét hogy egyértelműen látszik.
2017. dec. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
21%

Szegyeled hogy sajat magzatod elpusztitottad ?

Tested resze volt sajat gyereked.

Ne szegyeld vallald amit tettel ez a felnottseg elso lepese.

2017. dec. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Majd én eldöntöm, hogy mit vállalok fel és mit nem.
2017. dec. 9. 17:12
 10/24 anonim ***** válasza:
28%
Mar dontottel a kovetkezmenyeket is vallald.
2017. dec. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!