Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Vérfertőzésnél abortusz a...

Vérfertőzésnél abortusz a helyes döntös?

Figyelt kérdés
A kérdés teljesen elméleti.Több helyen is olvastam már a neten hogy 2 emberről kiderült hogy testvérek, pl. Apukának annó szeretője volt és véletlen teherbe esett, de közben saját családja is volt.stb.ilyenkor elgondolkodtat az hogy ha a ti párotokról derülne ki valahogy hogy igazából féltesók vagytok mit csinálnátok ha már várandósak lennétek?

2017. nov. 19. 10:34
 1/10 A kérdező kommentje:
Mert pl nekem annó töritanárom mesélte hogy a habsburgok régen kebelen belül házasodtak és jó sok gyerek ott elmebajos/örült lett..
2017. nov. 19. 10:35
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Ki lehe vizsgáltatni a magzatot, hogy mekkora eséllyel lesz fogyatékos vagy sérült. Ha túl nagyok az esélyek én mindenképp elvetetném, se én se a jövőbeli párom nem akarnánk ezzel tönkretenni az életünket.
2017. nov. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
78%
Hát ha rajtam múlna én elvetetném mivel ez lenne a legjobb mindenkire nézve
2017. nov. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%
Érdekes kérdés, például mi van, ha a párodról kiderül, hogy az apád (vagy az anyád, ha fiú vagy)? Még ha normális is a gyerek, szembesülnöd kell azzal, hogy a gyereked a testvéred is egyben.
2017. nov. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Andizsuzsi ***** válasza:
84%

Az uralkodó házakban nem azért voltak elmebanosok, mert egyszer két testvér összeházasodott, hanem mert generációkon keresztül belterjesek voltak.

Az általad vázolt esetben elsősorban csináltatnék egy vizsgálatot és annak eredményéről függően döntenék.

Az igazán komoly döntés mindezek után az lenne, hogy mi lesz a kapcsolat sorsa.

2017. nov. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
13%
Ne a gyereket böntessük halállal az apja bűnéért.
2017. nov. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
16%
Az abortusz sosem helyes döntés. Senkinek.
2017. nov. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
"Vérfertőzésnél abortusz a helyes döntés?" - szerintem mindenképp, legalábbis én egyetlen gyereket se tennék ki annak a fizikai kockázatnak és lelki nyomornak.
2017. nov. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%

Én egyértelműen elvetetném.


“Az abortusz sosem helyes döntés. Senkinek”


Szerintem ne te döntsd el, hogy kinek mi a helyes, azt majd mindenki eldönteni maga, hogy számára mi a helyes es a legjobb!

És de, igenis van mikor az abortusz a helyes döntés! Nem csak az adott nőnek, hanem tobb mindenkinek is..!

2017. nov. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Krande ***** válasza:
51%

Én biztos, hogy két-három különböző céggel is megvizsgáltatnám, hogy nagyjából milyen genetikai rendellenességre kell számítani, és utána a féltestvérrel-partnerrel együtt döntenék.


Extrémebb helyzet az, amikor egy megszületett sérült gyerek kapcsán kiderül, hogy a szülők nagyon távoli rokonok, csak épp pont mindketten örökölték és továbbörökítették ugyanazt a malőrös gént.

2021. máj. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!