Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Egy abortusz mennyire könnyen...

Egy abortusz mennyire könnyen eltitkolható?

Figyelt kérdés
Nyilván nem úgy értem, hogy a Sparban az eladó látni fogja-e rajtam, vagy az utcán az idegenek. Hanem pl. a szüleim, akikkel egy háztartásban élek, észreveszik-e, hogy túlestem egy ilyen beavatkozáson.
2017. dec. 8. 20:46
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Ne okoskodj már itt.
2017. dec. 9. 19:42
 12/24 anonim ***** válasza:
52%
48%-os menj már máshova nyervogni és predikalni, oda ahol valakit érdekel is, mert itt SENKIT nem hat meg, a kerdezot sem! Nincs semmilyen gyereke, az egy fejletlen embrió és az égvilágon semmi közöd hozza, h miért nem tartja meg! Az ő teste, o élete! És majd ő eldönti miért vállalja a felelősséget...Különben sem értem egy abortuszon milyen tettek következményeit kell viselnie, a kérdezőnek az volt a kérdése h azok, akikkel egy háztartásban él, észreveszik-e ha abja volt.. A válasz nem, tovább léphetsz..
2017. dec. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
45%
Mivel ahogy beszélsz róla nem nagyon visel meg igy el tudod majd titkolni. Nem vagyok abortuszellenes, mert igenis van az az élethelyzet amikor ez a kisebbik rossz döntés, ezt el tudom fogadni teljesen, de hogy valaki úgy menjen abortuszra mintha gyantázasra menne az nagyon szomorú dolog. És nem feltétlen a kérdezőre gondolok most hanem par emberre ahogy beszélnek róla...
2017. dec. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
70%
Ha nagykorú vagy és nem lesz komlikáció és te nem mondod el akkor nem észrevehető.
2017. dec. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
74%

Emberfuggo sztem. Ha lelkileg nem visel meg, akkor igen.Testileg nem gaz, kicsit tobb mint egy hete volt a beavatkozásom, szerdatol dolgoztam, es most hétvégén mar kirandultunk, lepcsot másztam a kilatoba.. csak ha nagyon megeroltettem huzodik kicsit. De lelkileg... az elso par napot konkretan végig zokogtam..tény, hogy en mindennel jobban vartam a picit es azert kellett megszakitani mert nagyon-nagyon beteg volt.

Az verzes 2heten belul megszunik, gorcsolhetsz kicsit meg összehuzodik a mehed.Vehetsz be gyogyszert.

Szoval eltitkolhato.

2017. dec. 11. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
61%

A következő terhességednél rögtön kiderül.


Ugyanis a kiskönyvedben MINDEN előző várandósságod szerepel, itt majd külön megjegyzésben, hogy elvetetted.

Persze, a kiskönyvet annak mutatod meg akinek akarod, de benne lesz.

2017. dec. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
37%

8


Nincs mit szégyellnie, te agyhalott!


Kérdező: ha te nem mondod el, mert ez valóban magánügy, még a szülőknek sem kell tudnia róla nagykorú személy esetén, akkor nem hinném, hogy látszik.


Ha amúgy szeretted volna megtartani a magzatot, csak a körülményeid nem adottak, és ezért kell abortuszra menned, akkor lelkileg megviselhet. Ahhoz viszont vaknak kell lenni, hogy ezt az állapotot ne vegyék észre rajtad.

2017. dec. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
43%
A terhes könyvbe nem fogják beleírni, ha nem akarja! Amúgy meg ha lelkileg megvisel, becsukod a szoba ajtót és ennyi. Én mondjuk teljesen padlón voltam, anyával előtte is beszéltem róla és utána is. De más nem tudta, mentem dolgozni utána stb.
2017. dec. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
51%
De, be fogják írni, mert be kell. Nem egy pattogatott kukorica zacskót dob ki a kukába. Van oka, hogy miért fontos... Hogy kell -e szégyellnie, azt mindenki maga dönti el, van aki simán eldobja a szemetét az utcán, mert megteheti. Attól még nem helyes és a másik lépeget bele. A kutyaszarról már nem is beszélve. A velünk együtt élő családtagok azt vesznek észre, amit észre akarnak venni, vagy amit magunk dugunk az orruk alá. Kedves kérdező, azt hogy te az életedben mit fogsz tapasztalni, mi fog történni a családodban, azt csak te fogod tapasztalni, nem tudjuk megjósolni.Lehet magad fogod elszólni a dolgot, de nincs rád írva. Ha átestél rajta később fogod érezni a súlyát, amikor mindent megtennél, hogy megszülethessen a kívánt gyermeked. Addig nem tudod, míg nem tapasztalod mit jelent maga az abortusz.
2017. dec. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
43%

"Utolsó, nincs szó születendő gyerekről és édesanya sem vagyok."


Az vagy. Ez ténykérdés. Amit eldönthetsz, hogy megölöd-e, vagy sem. A kérdésedre válaszolva, igen, el tudod titkolni a szüleid elől, de az már régen rossz, ha a szüleiddel olyan viszonyban vagy, hogy nem bízol bennük. Illetve nyilván attól tartasz, hogy megpróbálnának lebeszélni, de talán jobb lenne, ha elgondolkodnál az érveiken, úgyis Te döntesz...

2017. dec. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!