Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Akiknek már volt egy abortuszu...

Akiknek már volt egy abortuszuk hogy védekeznek a terhesség ellen?

Figyelt kérdés
Èn gumival azòta de mègis mindig paràzok ès szerintem ez màr sose fog elmulni
2017. dec. 10. 16:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%
Óvszer, tabletta. Sosem volt abortuszom.
2017. dec. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
5%
Őszintén ? Sehogy-megszakítással.
2017. dec. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ez most komoly? Egy abortusz utàn megszakitàssal?
2017. dec. 10. 16:56
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Spiral. Mutet utani elso menzesznel mar ment is fel.
2017. dec. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Fogamzásgátlóval. Abszolút rendben szedem, mégis sokszor parázok, hogy esetleg teherbe eshetek mellette valahogy. Tudom, hülyeség ezen aggódni, mert elvileg ez a legbiztosabb védekezési mód, mégis átlag 2-3 havonta ellövök egy tesztet parázás miatt.
2017. dec. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

Szedj gyogyszert+ovszer. Ugy tuti nem lesz gond. En gyogyszert szedtem 12evig,nem lettem terhes, amikor pedig elkezdtuk a babaprojektet rogton.Esetleg a gumi+pharmatex? Vagy gumi+megszakitasos vedekezes peteereskor?


De hogy pontosan a kerdesedre is

valaszoljak semmivel nem fogok,ha lehet ujra probalkozni, minnel elobb szeretnek vegre babat. Nagyon-nagyon beteg volt, ezert kellett megszakitani a terhessegem:(

2017. dec. 11. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Utolsò nem lehet a gyogyszer miatt volt beteg?

Azt mondjàk legalább 2 gyogyszermentes èv utàn probalkozzanam csak

2017. dec. 11. 07:27
 8/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem.Egy honap gyógyszermentesseg eleg elvileg,de harom tuti.Doki mondta. De mi biztosra mentunk csak masfel ev utan próbálkoztunk,es ennek mar harom eve.O mar sajnos nem az elso sikertelen terhessegem :(
2017. dec. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%
Gyógyszert szedtem. Azóta kiderült, hogy nem szedhetek, így naptár módszer és megszakítás. Ez évek óta működik, amióta így “védekezünk”, 2x lettem terhes és mindkettő tervezett volt. Persze stabil párkapcsoaltban, felnőtt fejjel vállaltuk így, ha becsúszna, az sem lenne tragédia. A gyerekeimnek biztos el fogom mondani, hogy vagy gumival vagy gyógyszerrel védekezzenek.
2017. dec. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt abortuszom bocsi, de javaslom a fogamzásgátló tabletta + vele valami más egyidejűleg alkalmazott dolgot.


tabletta + óvszer

tabletta + megszakítás (ez ugyan nem védekezés, de az esélyeket csökkenti)

tabletta + hormonmentes helyi fog.gátló kúp (nekem ez bevált, 10 éve így védekezem) sose voltam terhes emellett.


Korábban, 18 évesen igen. Óvszerrel védekeztünk az exemmel, és úgy tűnik nem figyelt eléggé. De az a terhesség magától elment még nagyon korai stádiumban, mialatt az abortuszt intéztem. Akkor döntöttem el, hogy nem bízom sem a pasikban védekezés terén, sem az óvszerekben.

2017. dec. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!