Szerintetek változni fog?

Figyelt kérdés
nem vagyok szerelmes a páromba és terhes lettem,egyszerűen hányingerem van tőle amikor hozzám ér mióta tudom.. Megtartsam így? Szegény babának se lenne jó,ha külön lennénk..pláne szegénységben így

2017. dec. 23. 16:04
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
22%
Keress fel egy pszichologust, beteg vagy.
2017. dec. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
43%
Add a babádnak karácsonyra az élet ajándékát.
2017. dec. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
52%
Valamiért csak együtt vagytok? Hogy indult? Egy gyermeknek az a legjobb, ha a szülei együtt vannak és szeretik egymást! De nézz körül a világban, sok boldog gyermek van, ahol elváltak a szülők, vagy eleve egyedül kellett vállalja az édesanyja. (Persze nagyon sok ellenkezője is van) A gyermekhez hogyan állsz hozzá? Azt szeretnéd, hogy boldog és kiegyensúlyozott gyermeked, gyermeketek legyen? Ehhez elsősorban Te kellesz! Te vagy az édesanyja! Ha az apától külön vagytok is, édesapaként (bár kicsit nehezebben) tud működni a párod, mind anyagilag, mind fizikai-szülőtárs formájában. De azért én nem vetném el a hormonverziót sem, mert sokszor tud érdekes dolgokat produkálni a női szervezet, és rendeződik. Egy kapcsolatért tenni kell, még nagy szerelem esetében is, de azt gondolom megéri...
2017. dec. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
69%

"Szegény babának se lenne jó,ha külön lennénk..pláne szegénységben így"

Már igy sem szereted a pasid. Minek vagytok együtt? Ami a szegénységet illeti: ha nem tudod eltartani, ne szüld meg. Van éppen elég idióta aki a semmire pottyant ki egy gyereket utána meg segélyért sír- amit sokszor nem is a gyerekre költ. Nyilvánvaló hogy nem akarod ezt a gyereket,meg az apját sem, mi a kérdés?

2017. dec. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Nem értem h lehet ilyen felelőtlenül gyereket vállalni. Vagy véletlenül csúszott be? Tudod te milyen megterhelő egy abortusz lelkileg? Most meg hogy megvan a baba és mégse kell, elveteted...ez nem egy béna karácsonyi ajándék amit vissza viszel a boltba ha nem tetszik! Nem is értem! Ha meg tényleg előtte nem voltak gondok csak most, akkor tényleg pszichológushoz kellene fordulnod, olyan nincs h egyszer csak puff meg undorodsz valakitől minden előzmény és ok nélkül!
2017. dec. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
68%
" A gyermeknek az a legjobb, ha a szülei együtt vannak és szeretik egymást! " Az viszont nagyon rossz mikor nem szeretik egymást, de mégis együtt vannak. Iszonyú állandó feszültségben élni.
2017. dec. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
45%
Én nem mosnám össze a két dolgot teljesen. Ne vetess el egy gyereket azért, mert nem szereted az apját. A gyerek egy önálló ember. Azt írtad, hogy az ultrahangon pozitívan viszonyultál a gyermekhez. Nyugodtan fantáziálj róla, hogy milyen csodás lény lesz, mert az lesz, amikor megszületik. Az apával való viszonyodat pedig tisztázd. Vagy így, vagy úgy. Ha szétmentek, szétmentek; két ember kapcsolata olyan, hogy az két emberen múlik, s nem tudja megmenteni vagy szétrobbantani egy harmadik a kettőtök nélkül, a ti döntésetek.
2017. dec. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
53%
Igen, fog változni. Most még csak undorodsz tőle, de hamarosan már gyűlölni fogod. Aztán elátkozod a pillanatot, amikor megismerted. Hajrá előre!
2017. dec. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
19%
Áldott karácsonyt, kedves kérdező! Soha ne feledd, a Megváltónk születése is egy "tervezetlen" terhességgel kezdődött! 😉
2017. dec. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
31%

Egy kapcsolat nem mindig a felhőtlen boldogságról szól. Vannak nehéz időszakok két ember életében, és vannak olyan napok is, amikor külső hatások miatt sérül valamelyikőjük vagy mindkettőjük lelkivilága. Az, hogy ilyenkor hogyan viselkedünk egymással, alapvetően meghatározza a kapcsolat minőségét – és a jövőjét is. Erről szól az a rövid történet, amivel nemrég találkoztam.

*****

Édesanyám nagyon szeretett főzni, és rendszeresen készített nekünk finomabbnál finomabb ételeket. Úgy 8-9 éves lehettem, amikor egyik este egy nagyon hosszú és fárasztó nap után Anya nekiállt vacsorát készíteni. Nemsokára mindannyian az asztalnál ültünk, és lekváros pirítóst kaptunk a tányérunkra. Nagyon odaégett pirítóst.

egett_piritos

Vártam, hogy valaki szóvá teszi-e a dolgot, ám Apa csak mosolyogva ette a kenyeret, miközben megkérdezte, hogy milyen volt a napom. Már nem emlékszem, mit mondtam neki, de arra igen, hogy Anya bocsánatot kért, amiért csak ilyen vacsorát készített, és azt is odaégette. Soha nem felejtem el, amit Apa válaszolt neki:

„Édesem, imádom a ropogósra átsült pirítóst.”

Később, amikor lefekvéshez készülődtem, Anya még a konyhában volt, ezért kihasználtam az alkalmat, és gyorsan megkérdeztem Apától, hogy tényleg ennyire szereti-e az égett kenyeret. A vállamra tette a kezét, majd így szólt:

„Édesanyádnak nagyon nehéz napja volt, nagyon fáradtan ért haza a munkából. Egy égett pirítósba még senki nem halt bele, de a csúnya szavakkal óriási fájdalmat lehet okozni.”

Ezután így folytatta: „Tudod, az élet tele van tökéletlenségekkel, és mi emberek sem vagyunk tökéletesek. Nekem is vannak hibáim, mint mindenki másnak. De megtanultam, hogy egymás hibáinak és különbözőségeinek elfogadása az egyik legfontosabb dolog, ami egy szeretetteljes, egészséges és tartós kapcsolathoz vezet. Az élet túl rövid ahhoz, hogy folyamatosan meg kelljen bánnunk dolgokat. Szeresd azt, aki igazán fontos számodra, legyél vele megértő és kedves a nehéz időszakokban is, és értékeld mindazt a jót, amiben közösen részetek lehet.”

*****

Rengeteg a fölösleges veszekedés, rengeteg fölösleges fájdalmat okozunk egymásnak, és rengeteg kapcsolat megy tönkre azért, mert a szeretet helyét átveszik az elvárások, a vádaskodások, az értelmetlen, lélekromboló csatározások. Pedig nem kell, hogy így legyen. Megtanulhatjuk, hogy mit jelent őszintén, tisztán szeretni valakit, és tehetünk azért, hogy senki és semmi ne írhassa felül az egymás iránti érzéseket. Csak rajtunk múlik.

2017. dec. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!