Egy gyermek elvetetése a legnagyobb bűn igaz? De akkor, ha egy 14 éves lányt megerőszakolnak és terhes lesz, mit csináljon?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi, hogy ő elvetetheti e a bébit, vagy sem. Emberileg:))

2017. dec. 28. 10:09
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
85%
Ennek a kérdésnek mi értelme?
2017. dec. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:
Csupán kíváncsi vagyok ti mit gondoltok. Persze lehet hogy rosszul fogalmaztam de az is megtörténhet kedves elő, hogy lassú a felfogásod:3
2017. dec. 28. 10:14
 3/51 anonim ***** válasza:
94%
Ilyenkor mondani is szokták hogy az a legjobb döntés. Egyrészt egy 14 éves gyerek nem tudna mit kezdeni egy babával. Másrészt nem biztos hogy tudná szeretni. Azt nem tudom hogy azok a hajlamok amik az apában vannak öröklődhetnek-e a gyerekbe
2017. dec. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
94%

"Egy gyermek elvetetése a legnagyobb bűn igaz?"


Nem, nem igaz. (szerintem)


"De akkor, ha egy 14 éves lányt megerőszakolnak és terhes lesz, mit csináljon?"


VEgyen erőt magán, tegyen azonnal feljelentést, és akkor az orvos azonnal ad esemény utáni tablettát, így létre sem jön a nem kívánt terhesség.


"Arra vagyok kíváncsi, hogy ő elvetetheti e a bébit, vagy sem"

Ha egy abortuszpártit kérdezel, akkor igen, és nemcsak ő, hanem mindenki maga dönt a saját teste fölött.

Ha egy abortusz ellenest kérdezel, nem még ő sem, mert nem gyilkolhat senki. Ha nem szeretné felnevelni, adja örökbe.



Na, most előrébb lettél a kérdéseddel?

2017. dec. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
95%
Nem az a legnagyobb bűn.
2017. dec. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
87%
A múltkor már megkérdezted ezt, és ott azt írtad, hogy megtartja, és azon pánikoltál, mit fognak gondolni róla az emberek. Akkor most mi van? Hol hazudtál? Terhes egyáltalán valaki?
2017. dec. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
88%
Nem , egyáltalán nem bűn. A semmire, szülők nyakára meg segélyre szülni, az bűn. Más dolgába, más életébe beleszolni, az bűn.
2017. dec. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
87%
Ezt hetente megkérdezi valaki. Nem piszok unalmas még a sok "beszélgessünk az abortuszról" kérdés?? Ez valami perverzió hogy ennyire rágjátok ezt a témát?
2017. dec. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
89%
Hülyeség a kérdés, az nagyobb bűn ha meg kell szülnie, mert ezzel a kislányt veszélyeztetik, nem sok olyan elmebeteg diktatúra van, ahol ebben az esetben nem engedélyezik az abortuszt.
2017. dec. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
88%
Ebben az esetben szerintem az erőszak sokkal nagyobb bűn.
2017. dec. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!