Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mikor menjek először a dokihoz...

Mikor menjek először a dokihoz? Mensi szerint 4 hetes terhes vagyok. Mi a legkorábbi hét amikor kiadják az abortuszhoz a papírokat?

Figyelt kérdés

2018. jan. 11. 10:00
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam uh és 4x4 mm-es petezsákot látott, terhességi hetet nem mondott. Egy hét múlva kell vissza mennem. Ez kb.hány hetesnek felel meg? Mensi szerint ma 5+2 vagyok. Tüneteim a mai napig nincsenek csak minimális görcsölés az meg valószínűleg a 3cm-es petefészek ciszta miatt.
2018. jan. 19. 13:14
 12/14 anonim ***** válasza:
19%
Ne haragudj hogy offolok csak olyan hihetetlenül hangzik nekem ez az egész. Írországban élek 20 éve tini korom óta. Itt törvény ellenes az abortusz. Több ezer Ír nö utazik angliába elvetetni a nemkívánt terhességet. Igaz idén népszavazás lesz az abortuszról.. Sajnálom hogy így döntesz. Gondold meg! Van más kiút! Örökbe is adhatod olyannak akinek nem lehet és a világot is oda adná egy gyermekért! Gondold át! Van kiút! Nem kell megölni!
2018. jan. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
16%

"Addig nem tudsz intézkedni,míg a kezedben nincs a papír az élő terhességről.Azt meg akkor állítják ki,ha van szívpulzálás.Kb.6. hét vége."


Tehát dobogó szív kell, hogy megcsinálják... Hát mi ez, ha nem legális, programozott gyilkosság? Sajnálom. Téged is, aki ezt fel sem fogja talán. Egy csirke nyakát nyílván nem vágnád el s lehet hogy lelkes állatvédő is vagy... Az ember, még ha magzat is, mindennel rendelkezik, amitől ő egyetlen és megismételhetetlen valaki lehetne, mint ahogy Te, akit elfogadott és életre hozott az anyukád.

2018. márc. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
57%
Utolsó: Ha a dobogó szív = gyilkosság, akkor remélem, vegetáriánus vagy - máskülönben napi többszöri gyilkossággal számolj el magadnak :D
2018. márc. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!