Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Hogy kerülhetem ki a védőnőt?

Hogy kerülhetem ki a védőnőt?

Figyelt kérdés
Egy kicsi faluban élünk, a szomszéd a védőnő és nagyon nagyon pletykás. Hiába a titoktartasi kötelezettség... Nem szeretném, ha mindenki tudna az abortuszomrol. Mehetek másik védőnőhoz? Köszönöm

2018. jan. 13. 19:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
39%
sehogy. nem lehet védőnőt választani.
2018. jan. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Családsegítohoz menj egybol...
2018. jan. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És akkor nem fog tudni róla a védőnő?
2018. jan. 13. 19:31
 4/15 anonim ***** válasza:
15%
Hívd fel az Alfa Szövetséget, segítenek: 06 30 922 6775
2018. jan. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
64%
Az a védőnő akihez menned kell az nem a területi védőnő, hanem az, aki az abortuszosokkal foglalkozik. Nézz utána inkább.
2018. jan. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%

A Családvédelmi Szolgálatok (CSVSZ-ek) szabadon (lakóhelytől függetlenül) felkereshetőek az egész ország területén - nincs területi korlátozás. Akár másik megyében működő CSVSZ is felkereshető.

[link]

2018. jan. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%

A tanácsadások igénybevétele ingyenes, szabadon választható, azaz lakóhelytől függetlenül bármelyik CSVSZ-t fel lehet keresni. A várakozási idő elkerülése és a megfelelő tanácsadási idő biztosítása érdekében a CSVSZ-ek előjegyzés alapján működnek, időpontot személyesen vagy telefonon is lehet kérni. Az országban összesen 116 állami tanácsadót kereshetnek fel az ügyfelek. A címlista a területi védőnőknél, a nőgyógyászati rendelőkben és a megyei kormányhivatalok Népegészségügyi Szakigazgatási Szerveinél is megtalálható.

[link]

#4, nem szép dolog becsapni a Kérdezőt, előbb nő szárnya a disznónak, mint hogy az Alfa Szövetség egy abortusz elvégzésében segítsen...

2018. jan. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%
Èn nem vèdőnőnek neveznèm hanem csalàdsegitőbe kell menni ott van olyan szemèly aki ezekkel foglalkozik egy sima vèdőnő ehhez nem elèg mindenfèlekèooen a csalàdvèdelmis
2018. jan. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
83%
családvédelmi szolgálathoz kell menni,nem a területishez..ne aggódj nem fog semmi kiderülni,általában kis falukban nincs csvsz...csak a legközelebbi városban
2018. jan. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Neked is kedves utolsó, hogy 35 néven vagy regisztrálva, és napi 20 üzenetet küldesz olyanoknak akik abortuszra készülnek! Szerinted kit érdekelnek a véres videók amiket küldesz??? Nagyon beteg egy ember vagy!! Nem, semmi köze nincs hozzá senkinek hogy én mit teszek a magzatommal!! Vagy talán majd te fogod nevelni? Te fogsz vigyázni rá míg én dolgozom? Nem véletlenül köttettem el magam harmadik szülés közben!
2018. jan. 14. 23:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!