Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mi a teendőm abortusz előtt?...

Mi a teendőm abortusz előtt? 6 hetes terhes vagyok, sajnos nem tudjuk megtartani a babát, mert nem tudjuk neki a körülményeket biztosítani. 18/L

Figyelt kérdés

2018. febr. 18. 09:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%
Az első, hogy rákeresel a hasonló kérdésekre és válaszokra.
2018. febr. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Elmész az orvoshoz ott megmondod hogy nem szeretnéd megtartani. Majd ő fog tovább küldeni.
2018. febr. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
10%
védekezés..tudom tudom ti védekeztetek.
2018. febr. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom de luxus lenne a kérdésre válaszolni? Mint írtam az orvos az első vizsgálat után fogja mondani hogy hogyan tovább. De nyugodtan keress rá más oldalakon vagy hívd fel a védő nőt.
2018. febr. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%
Nem kell örvendezni de válaszolni se kötelező ha annyira zavar a kérdés. Tovább lehet lépni. Ha a kérdező nem akarja a gyereket nem akarja az ő teste. Szíve joga így dönteni és nincs joga senkinek se ítélkezni felette.
2018. febr. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
20%
38 évesen egy 5 és egy 6 éves gyermekkel és 9 hetes várandósan egyedül maradtam. Albérletben laktunk, elég sokat beteg voltam, nem számíthattam senkire (anyagilag főleg nem!), mégis az ÉLET mellett döntöttem a szokások és divatos "megoldások" ellenére. Ezután már nem érdekelt, hogy ki mit mond!!! Hálát adok Istennek, hogy így döntöttem! Ma sem tudnék tükörbe nézni, és rengeteg örömtől fosztottam volna meg magam és a testvéreit! Ma ez a fiatalember az építőmérnökit végzi és megy tovább mesterképzésre! Semmi kilátásom sem volt, de nem akartam gyilkos lenni (egy hétig ezen vívódtam, nem tudtam enni és aludni...) Az ÉLET mellet való döntés ÁLDÁSOKKAL JÁR! "Eléd adtam az áldást és az átkot! Válaszd az életet, hogy élhess, Te és utódaid is!" Legyetek bátrak és hozzatok olyan döntést, amit később nem kell megszenvedni! Örökbe is adhatjátok! Veletek vagyok!!! Bárhogy döntötök!
2018. febr. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
64%

És akinél megmaradt a terhesség és azt bánta meg, az kinél reklamálhat, kitől várhat elégtételt utolsó?


Kérdező, amikor elmész a nőgógyászhoz megerősíttetni a terhességet, ott közöld, hogy nem tudjátok megtartani (jobb esetben rá is kérdez), és akkor elmondja, mi a teendő, és ad papírt is.

2018. febr. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Utolso kommentelo, voltam mar nogyogyasznal, en a papirbeli, idopontbeli, hogyan mukodik ez reszere voltam kivancsi.:)
2018. febr. 18. 20:48
 9/15 anonim ***** válasza:
85%

Orvos, kapsz papírt.


CSVSZ védőnő - elmész egyszer, majd három nap múlva még egyszer.

Ha másodikon is azt mondod, elveteted, akkor kapsz egy csekket, amivel kérsz időpontot egy kórházba, befizeted és elvégzik a műtétet.


Ha nem mész vissza másodszorra a CSVSZ-hez, vagy nem jelensz meg a kórházban, értesítik az orvosodat és a területi védőnődet, és onnnatól kezdve V-s-ként dongoznak (veszélyeztetett, mert megfordult a fejedben hogy elvetesd a magzatot).

2018. febr. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
9%

"És akinél megmaradt a terhesség és azt bánta meg, az kinél reklamálhat, kitől várhat elégtételt utolsó? "

Ha megbántad, hogy gyereked van, bármikor lemondhatsz róla. Örökbe adhatod, intézetbe adhatod.

2018. febr. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!