Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mi a teendőm abortusz előtt?...

Mi a teendőm abortusz előtt? 6 hetes terhes vagyok, sajnos nem tudjuk megtartani a babát, mert nem tudjuk neki a körülményeket biztosítani. 18/L

Figyelt kérdés

2018. febr. 18. 09:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
84%

15#

A végigkínlódott terhességet, az üvöltő szülést, a gátvágást, aranyeret, vizeletcsepegést stb. senki nem fogja eltüntetni. A gyerekre meg rögtön pattan a család (lehet fizetni 25 évig a gyerektartást mondjuk apukának...), meg persze a szomszédnak-kollégáknak sem lehet megmagyarázni, hogy hova tűnt a gyerek, mert egy életre eláshatja magát mert "milyen nő az ilyen".

Úgyhogy véletlenül sem lehet egy meglévő gyerektől a születése után megszabadulni.

2018. febr. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
40%

"Úgyhogy véletlenül sem lehet egy meglévő gyerektől a születése után megszabadulni."

Milyen szerencse akkor, hogy a jog engedi, hogy születése előtt megszabaduljunk egy meglévő gyerektől!

2018. febr. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
32%

#15, a #16 megválaszolta, pluszban annyit tennék hozzá, hogy ugye születés uán már semmit se tehetsz egyedül, minden ilyesmihez MINDKÉT szülő egyetértése kell. Ha a másik szülő nem partner benne, nem tudsz tenni semmi ilyesmit...

IGAZ???

2018. febr. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
77%

Pontosan!

MÉG SZÉP, hogy a jog engedi, hogy megszabaduljon az ember egy nem kívánt, testét károsító lakótól.

2018. febr. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
31%
Nőgyógyásznál kell jelezni,hogy nem tudod vállalni, ő ad egy papirt, nekem a védőnőhöz kellett mennem ezután, majd a legközelebbi kórházban kellett időpontot kérni elbeszélgetésre. De már arra sem mentem el...megtartottam, most 2,5 éves a kis drágám!
2018. febr. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!