Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Szerintetek működne, ha a...

Szerintetek működne, ha a férfi beleegyezése is szükséges lenne az abortusz elvégzéséhez?

Figyelt kérdés
Haverokkal erről beszélgettünk, hogy őket mennyire zavarja, hogy a barátnőjük gyakorlatilag bármikor elvetethetné a gyereküket ha becsúszna, ők nem szólhatnának bele. Pedig az ő gyerekük is. Valahogy kéne ezt szabályozni, mondjuk, szükség lehetne az ő hozzájárulásuk is. Megerőszakolós ügyben nyilván nem kéne. Szerintetek működne?
2018. febr. 22. 11:12
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim ***** válasza:
0%

Khm.. nem hiszem hogy írtam olyat hogy a nő akaratán kívül szülje meg, mert a pasi viszont szeretné.


Az ilyen hozzászólású ötletektől égnek áll a hajam, főleg hogy utána kikötik hogy akkor az "anyának" a szülés után zéró felelősség.



A mediációt azért írtam mert sajnos sokan egyszerűen nem kellően felnőttek és felelősségteljesek ebben a kérdésben, (ha azok lennének nem itt kérdezgetnének hanem leülnének beszélni azzal akivel ágyba bújtak anélkül hogy körültekintően védekeztek volna és valamiért az esemény utáni tabi is kimaradt.) vagy nem látnak kellően tisztán benne.


A 42esnek üzenném hogy gratulálok annak aki képes volt ilyen helyzetbe kerülni. valamiért nincs bennem kellő empátia hogy tudjak sajnálni valakit aki felelőtlenül szexel egy olyannal akit te is csak idézőjelesen bírsz apának írni.

Amúgy nem értem miért csúszna ki így inkább az időtöl, mint a jelenlegi rendszerben az időből az aki 9 hetesen kezdi, hiszen a családsegítős tanácsadáson alapból részt kell vennie, a mediációra ugyanazok vonatkoznak annyi különbséggel hogy alkalmasabb szakember van ott. Jó oké nehezíti hogy az apajelöltnek is ott kell lennie legalább egyszer, de egy gyerek nem csak az anyjáé, egy abortusz szerintem nem csak a nőre tartozik.

2018. febr. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!