Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » 13. Hét első napjára kaptam...

13. Hét első napjára kaptam időpontot abortuszra, lehet belőle baj?

Figyelt kérdés
2018. márc. 1. 18:41
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
33%
Ne szólj senkinek. Szépen bemész a megbeszélt időpontra és megcsinálják.
2018. márc. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
29%

12es, szerencsére ez nem így működik.


Kérdező, ha hamarabb kezdesz intézkedni, hamarabb kapsz időpontot. ezt buktad jó eséllyel.

2018. márc. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
11%
13 hetes...😕 Gondolkozz! Hogy kepesek nok erre???
2018. márc. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Majd hétvégén kiderül :)
2018. márc. 1. 21:34
 15/27 anonim ***** válasza:
6%
Nem fog:)
2018. márc. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
33%
Milyen bajra gondolsz??
2018. márc. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
70%

De 18 feletti vagy ugye? Csak mert arról nem esett szó és 18 alatt tovább elvégzik a műtétet, de gondolom azért íródott a kérdés, mert felette vagy és tudod a 12 hetes határt. Mindenképp szólj vagyis hívd fel a kórházat és mond h te addigra lépsz a 13.hetbe, így nem hinnem h elvégzik. Még talán most vab esélyed előbbre időpontot kapni.


Amúgy meg mégis hogy a jó fenebe jon ide a kérdező édesanyja??! De komolyan, annyira mélységesen szánalmas, amikor ideböfögi a sok eszleny, hogy anyad se vetetett el. És?? Kit érdekel, de őszintén? Az az anyja döntése volt, ő úgy döntött h megtartja, mert jó eséllyel akarta a kérdezőt Csak azért mert pl engem anyum megszult, kötelességem nekem is vállalnom a terhességet, ha akarom, ha nem? Hol a logika... Aki meg nem képes értelmesen valaszolni a kérdésre, csak nyavikolni tud, hogy Jajj így gyilkosság, Jajj úgy szegény magzat, az nem értem miért nem spórolja meg mindnekinek az időt és görget szépen csendben tovább. Senkit nem érdekel egy abos kérdésnél az abellenes maszlag!

2018. márc. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
35%

Lehet belőle baj.

Magyarországon a 12. hétig lehet "alap" abortuszt végezni - 11 hét 6 nap - (18 éves kor alatt). Ezt meghaladó terhességi korban történő terhesség-megszakítás az eü. törvény szabályainak be nem tartása, ami büntetőjogi kategória. Mind az abortuszt végző orvos, személyzet, és Te is bűncselekményt követsz el a Btk. 163.§ szerint. Szóval nemcsak magad, a babád, hanem a dokit és a jelen levő asszisztenst is elég kellemetlen helyzetbe fogod hozni... Én ezt átgondolnám a helyedben...

2018. márc. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
33%
Nem fogják megcsinálni, hacsak nincs élettel összeegyezhetetlen fejlődési rendelkenessége.
2018. márc. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező, elvileg nem lehet probléma:

"A 18. hétig elvégezhető a terhesség megszakítása, ha a kérelmező korlátozottan cselekvőképes vagy cselekvőképtelen (pl. ha kiskorú), ha a nő önhibáján kívül, egészségi oknál fogva vagy orvosi tévedés miatt nem észlelte a terhességét, valamint abban az esetben, ha a nő az egészségügyi intézmény vagy más hatóság mulasztása miatt lépte túl a 12 hetes időkorlátot. " - mondja a törvény.

Azért biztos ami biztos, én telefonálnék.

2018. márc. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!