Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » 13. Hét első napjára kaptam...

13. Hét első napjára kaptam időpontot abortuszra, lehet belőle baj?

Figyelt kérdés
2018. márc. 1. 18:41
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
78%
Amúgy csak az utolsó volt képes rendes választ adni
2018. márc. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
67%

Kedves abortuszellenesek!

Undorító amit műveltek, de komolyan. Gondolkozzatok már egy kicsit könyörgöm.

A nagy gyermekvédelemben elfelejtitek, hogy hiába él az a gyerek, ha sanyarú sors vár rá, mert az anyja nem tudja eltartani, vagy elveszik tőle és bedugják egy otthonba, ami már tömve van, csak mert nem tudja eltartani azt a gyereket a család... Az örökbefogadásról nem is beszélve, mert ott sem tudhatod kihez kerül a gyereked, aki később nem azt fogja nézni, hogy éljen, anyám hagyott élni, hanem azt, hogy az anyja magára hagyta, nem kellett senkinek és lepasszolták, ami a gyereknek egy törés lelkileg. De azért örüljünk, hogy él, ugye? Mert az a fontos. Véletlen sem az, hogy szeretetben, a családdal, megfelelő anyagi körülmények között váljon teljes értékű felnötté... (Hozzáteszem, akármennyire dobog annak a gyereknek a szíve, nem érzékel a világból és a valódi életből semmit. Semmi olyat, ami majd azután várna rá, amit feljebb felsoroltam.)

Tök jó, hogy azt akarjátok, hogy egy baba éljen, de gondoljátok már bele abba is, hogy milyen áron éljen az a gyerek. A legszörnyűbb az, hogy szerintetek a nők dalolva és boldogan mennek abortuszra, mert jó szerda délutáni program kikapartatni magad. Hát nem! Nem az, egy kicsit sem. Nem tudjátok az okokat, csak itélkeztek. Miért nem lehet mindenkinek tiszteletben tartani a döntését?

Ti vagytok azok az emberek, akiknek minden gyereket a nyakába akasztanék, ha az anya az abortusz mellett döntene. Szülje meg és adja oda nektek. Vagy ez már nem oké? Akkor maradjatok szépen csendben, és hagyjátok meg az embernek a döntést mocskolódás nélkül, mert ezzel magatokat minősítitek, és csak mondom, hogy az én szememben ezekkel a megnyilvánulásokkal mélyebben vagytok, mint egy abortuszos. Rosszabbak vagytok, mint egy szekta, esküszöm.

2018. márc. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Megcsinálták.
2018. márc. 3. 12:06
 24/27 anonim ***** válasza:
28%
Gratulálok, váljék egészségedre! :)
2018. márc. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
0%
Sok sikert a következőekhez..legközelebb már tudod hogy hamarabb kell menned.
2018. márc. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
75%

A törvény kimondja, amit kimond, nem a kérdezőt kell fikázni emiatt. Ha egyszer így adtak neki időpontot, akkor ez van.

Nem mellesleg nem tudom honnan veszed pl utolsó h lesz több abja is még a kérdezőnek, de tudom, ismeretlenül ítélkezni sokka könnyebb...:)

2018. márc. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Ha az intézmény hibájából tolódik az időpont, akkor a 18. hetig van lehetoseg elvetetni. [link]
2018. jún. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!