Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Lehet terhes vagyok mit lehet...

Lehet terhes vagyok mit lehet tenni ha kidrrul, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Meg nem vettem tesztett dr fogok felek nagyon , mert anyu biztos , hogy meg fog olni elkezdtem hizni 55voltam most 57 sokat pisilek es kessik a menstruaviom is vagy 7-8 napot es valadekozok es nem tudom mit csinaljak anyu biztos h meg fog olni igy se szeretett sose ha ki derulne mit tudnek tenni ? (Heyes irasi hibaim miatt bocsanat)
2018. márc. 3. 16:00
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Negativ lett

Feb semmi de marciusban viszont 4-diken megjott ugy , hogy teljesen nm tudom mi van :( mikor el mult mar akkor valadekoztam ugy hogy :/

2018. márc. 16. 23:10
 22/22 anonim ***** válasza:
73%

"megszakítás NEM(!) védekezés."


De, az is egy védekezési módszer, sokan használják gond nélkül. Kevésbé biztonságos, ez igaz. Mondjuk nem 17 éveseknek való akik semmiképp sem akarnak teherbe esni!

2018. márc. 17. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!