Úgy bánt a dolog (? )

Figyelt kérdés

Mûtéti ab-om volt és annyira megbántam hogy nem mentem ki külföldre tablettáért.

Utólag láttam hogy ezt sokkal egyszerûbben meg tudtam volna valósítani, mint ahogy akkor láttam, mikor még választhattam volna.

Csak tényleg nem tudom miért ezt választottam ha a tablettás jobb lett volna. Kérdeztem hozzáértõt, azt mondta ne sajnáljam mert ìgy biztonsàgosabb volt. De én ezt nem hiszem el.

:(

Valaki meg tudna nyugtatni?


(az ellenkampány nem hat meg).



2018. márc. 29. 02:20
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
48%
Én kint voltam és kifejezetten nem választottam a tablettát... Sokkal több mellékhatása van, több napig tart és lehet hogy épp te is a szenvedős kategóriába esel. Eleve azzal kezdik, hogy ha nem hányod ki egy órán belül, akkor oké és kaphatod x nap múlva a kövi tabit. (Hú, micsoda megnyugvás...) A műtét után ellenben semmi bajom nem volt. Talán egy óra telt el és már úton voltunk haza... :) Nulla mellékhatással. Másnap már dolgoztam. Nem tablettáznék.
2018. márc. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
#14: nálam sem volt pulzálás... Csak egy petezsák. Igaz, én külföldön voltam. Simán el tudom képzelni, hogy megcsinálják. Ha él, ha nem él, nem tök mindegy annak, aki nem akarja megtartani? ... Még jobb is így.
2018. márc. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem se band. Egyreszt utólag ugysem tudsz rajta valtoztatni. Masreszt pedig ha nem urul ki rendesen akkor ugyanugy kaparni kell. Ráadásul napokig gorcsolsz, verzel. Miert ment ra a kapcsolatod?
2018. ápr. 1. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Nővérem anno gyógyszer kapott 7hetes terhesen, mert betegség miatt nem volt altatható.

Műtéti befejezés kellett két nap múlva bódítás + helyi érzéstelenítéssel.

2018. ápr. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!