Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Milyen korulmenyektol olcsobb...

Milyen korulmenyektol olcsobb az abortusz?

Figyelt kérdés
Teherbe estem tesztet meg nem csinaltam, de egyszer mar voltam terhes ugyanazt erzem , a menszruaciom sem szokott kesni , mar 9 napja kesik. Vigyaztunk igy nemis ertem hogy tortenhetett ez meg, de mar nem vagyunk egyutt a parommal igy nekem kell majd allnom a mutetet. Mik szamitanak enyhito korulmenynek? Legutobb 37 ezer volt, ennyit nem tudok kifizetni.

2018. ápr. 27. 09:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Kénytelen leszel, a gyerek felnevelése kicsit drágább lesz. Szólsz dugópajtinak, hogyha nem akar 18 évig gyerektartást fizetni, állja a felét.
2018. ápr. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
A visszatérő vevők 50%-os kedvezményére gondolsz? Szerencsére olyan nincs!
2018. ápr. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%

A hivatalos:

[link]

2018. ápr. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
56%
Ha nem tudod kifizetni, akkor megszülöd és örökbe adott, mindenki jobban jár.
2018. ápr. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%

Komolyan miért kell neked, hogy bántsanak? (Lehet hogy ezért lepontoztok, de én is nehezen állom meg hogy ne szóljak be.)

De tényleg ha idáig eljutottál akkor gondolom a google sem elérhetetlen:

[link]

mondjuk ez alapján baromira nem értem mire fizethettél te 37et..

2018. ápr. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%
#5, én megértem a Kérdezőt, a neten sok lejárt szavatosságú adat kering, amit elfelejtettek frissíteni, pl. amit te is linkeltél. A hatályos adat a lehetséges kedvezményekről a #3-as hozzászólásomban van.
2018. ápr. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
60%

Most is annyi lesz.

Esetleg kérdezz rá, hogy van-e tíz alkalmas bérlet, úgy olcsóbb.

2018. ápr. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem sok különbség van a kettőben, bár tény hogy a hármas jobban-pontosabban van megfogalmazva. De elmondanak neki mindent a tanácsadáson is amin kötelező kétszer részt vennie..

Szóval szerintem meg tudná kímélni magát az egésztől.

2018. ápr. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

" mar nem vagyunk egyutt a parommal igy nekem kell majd allnom a mutetet"


Miért is????

Mondd meg neki, hogy ha megszülöd, és gyerektartásért perelsz, akkor sokkal többe fog neki kerülni...

Nem neked fizeti, hanem hogy ne legyen gyereke. Az ő dns-e is, ami benned van.

Már ha van. Mert ugye 1 nyomorult pozitív teszted sincs, doki sem látott, csak a "megérzésedre" alapozol...

2018. ápr. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
88%
#8, de van pár elég fontos különbség... pl. a GYES időtartama régebben önmagában jogosított kedvezményre, ma már nem... és ez pont elég sok embert érint.
2018. ápr. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!