Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Milyen korulmenyektol olcsobb...

Milyen korulmenyektol olcsobb az abortusz?

Figyelt kérdés
Teherbe estem tesztet meg nem csinaltam, de egyszer mar voltam terhes ugyanazt erzem , a menszruaciom sem szokott kesni , mar 9 napja kesik. Vigyaztunk igy nemis ertem hogy tortenhetett ez meg, de mar nem vagyunk egyutt a parommal igy nekem kell majd allnom a mutetet. Mik szamitanak enyhito korulmenynek? Legutobb 37 ezer volt, ennyit nem tudok kifizetni.

2018. ápr. 27. 09:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
71%

Kövezzetek meg,de nem bírom szó nélkül hagyni.

Miért van az,hogy rengeteg ember leél egy életet a nemkívánt terhességek nélkül ,más meg már másodszorra megy abortuszra? Egyszer oké becsúszhat vegyük úgy..

de másodszor is?

Vigyáztatok? Kit nézel hülyének? Magadat vagy mindenki mást? Vagy esetleg az exed nézett hülyének és valamit nem úgy csinált,ahogy kellett volna?


Igenis keresd fel és fizesse ki a felét ha már így alakult. Pénzetek nincs az abortuszra,a gyerekre meg pláne nem,de ba.s.ztok össze vissza eszetlenül.... 😡

2018. ápr. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
28%

11-es, lehet, hogy szó sincs 2. abortuszról.

Mert lehet, nem is terhes, hisz csak "voltam terhes ugyanazt erzem ".

Tehát, lehet, nincs is szó terhességről.

2018. ápr. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
49%
12-es,azt írta az "legutóbb 37 ezret fizetett".
2018. ápr. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
24%

12-es,bocs, félreértettem amit írtál

Ebben persze igazad van. Ettől függetlenül felháborít a feltélezés is,hisz,ha biztos vagyok magamban akkor nincs "lehet" se.

2018. ápr. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
48%

"Vigyáztatok", ha az megszakítást takar, akkor nem értem, mit "nem értesz", bár legalább nem hazudod azt, hogy védekeztetek.


"Apukától" meg meg lehet kérdezni, gyerketartást, vagy az abortusz felét kívánja-e fizetni. Szerintem az utóbbit fogja választani.


Ha nincs pénz se abortuszra, se a gyereket felnevelni akkor így jártál, legfeljebb megszülöd és örökbeadod (alapítványok tudnak segíteni addig is ellátásban, szállásban), úgy legalább a baba boldog életet élhet egy szerető, örökbefogadó családban, akik már évek óta várnak rá, te pedig legközelebb nem "vigyázol" majd, hanem rendesen védekezel. Minden jót!

2018. ápr. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
40%

nem értem, itt mindenki védekezés nélkül szexel? Mert a "vigyáztunk" = kihúzta időben (vagy nem) NEM védekezés.


Ha meg kiszakadt a gumi, ott az esemény utáni, jóval olcsóbbért, mint az ab.


Kérdező, nem mentesülsz és nem is kapsz könnyítést.

2018. ápr. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
58%

A kérdező feltett egy kérdést: "Milyen korulmenyektol olcsobb az abortusz?"

Kapott rá érdemi válaszokat, linkeket, tud olvasni, el tudja dönteni, hogy beletartozik-e a jogosultak körébe.

Nem értem, minek kell leállni okoskodni, offolni, meg a Kérdezőt szekálni... komolyan a beszólogatásoktól lesz jobb a közérzete itt egyeseknek?

2018. ápr. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!