Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Később okozhat ez problémát?

Később okozhat ez problémát?

Figyelt kérdés
Nemrég Bécsben volt egy terhességmegszakításom, viszont az otthoni dolgokkal ellentétben, egy 5-6 hetesnek ítélt terhességnél nem használtak semmi féle tágítót, csak altattak és egy 20 perc mulva már ébren is voltam.. Amikor az elején rákérdeztem a tágításra azt mondta a doktor hogy nem szükseges mert meg nagyon kicsi terhessegrol van szó.. Mindenhol azt olvastam hogy a tagitas viszont fontos.. Lehet ebből később problémám? Még nincs gyermekem.. Véleményeket és tapasztalatokat kérnék. Előre is köszönöm. 21/L

2018. máj. 3. 14:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
90%

#8 Azért nem sámli visszaolvasni egy 6 évvel ezelőtt egy másik portálra írt szösszenetemet:)

Annyi tartozik hozzá, hogy "menstrual regulation" (menstruációszabályozás kb) az eljárás neve, és ilyen az eszköz, amivel végzik:

[link]

(gyakorlatilag ambulánsan, a szakrendelőben)

M.V.A. KIT néven lehet infokat, meg youtube videókat is keresgélni M.V.A = manual vacuum aspiration)


Kérdező, nem, ebben az 5-6 hetes embrionális korban szükségtelen az előtágítás.

2018. máj. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!