Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Nem akarom ezt a babát, de...

Nem akarom ezt a babát, de félek elmondani. Mit csináljak? Tartsam titokban?

Figyelt kérdés
Terhes vagyok. Viszont tudom azt, hogyha elmondanám a barátomnak, akkor ő biztosan megtartaná... Vallásos családból származik, pl. az anyukája már az ír abortusz-botrányon is ki volt. Augusztusban összeköltöznénk, félek, hogyha erről beszélnék vele, akkor szakítana. De nem tudom, mennyire lennék képes titokban tartani előtte (akár egy életen át) ezt.
2018. jún. 3. 10:37
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
53%

A Kérdező "elvesztésén" annyira nem csodálkozom, ld #17.

Abban az első perctől egyetértünk, hogy a legjobb, legtisztább út az egyenes, csak ugye ez egy komplex, sok tényezős helyzet, és a kérdés az, hogy a Kérdező mivel veszíti a legkisebbet.

Ja és persze férfiként nézve a dolgot van egy elképzelésem arról is, hogy X év elmúltával mire hogyan reagálnék, meg arról is, hogy 18 évesen mennyire tudott befolyásolni a szülői környezet, és mondjuk 28 évesen mennyire.

2018. jún. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
70%

Azért én pici esélyt látok rá, hogy a 18 éves egyetemre készülő fiú vallási és/vagy szülői nyomásra apukásat akarna játszani. És egyetemi bulik helyett, otthon akar pelenkázni.


Szerintem ha ők ketten okos fiatalok akkor ezt simán átvészelik közösen, egyhangú döntést hozva. Tudván, hogy még nem jött el az ideje a közös gyerekvállalásnak.


Vagy csak az én terhes agyam van tele hormonnal, és ez nem ilyen egyszerű? :D

2018. jún. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
47%

#43, szerintem azt a lehetőséget hagyod figyelmen kívül, ha a srác szülei is értesülnek, és a kapcsolat fúrását kezdenék el... és mivel anyagilag függ tőlük, sajnos eléggé nekik állna a zászló.

Szóval, ha itt két 24-25 éves, saját jövedelemmel bíró emberről lenne szó, akkor én is egyértelműen a nyílt kommunikációt javasolnám. Így azért van pár fenntartásom.

2018. jún. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
81%
Érdemes megbeszélni, már amiatt is, hogy utána egy darabig kerülni kell a behatolásos szexet. Ha meg azért szakít, mert te nem állsz készen az anyaságra, akkor sajnos nem illetek egymáshoz. Hiába ő az apa, semmi joga a tested felett rendelkezni.
2018. jún. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!