Hogy tudom meggyorsitani a folyamatot?

Figyelt kérdés
Abortuszom lesz , egyenlore a cs.védőnőhöz kaptam időpontot , ahova vissza kell mennem 3 nap utan véglegesíteni a döntésem. Nagyon megvisel a dolog szeretnék mihamarabb túl lenni rajta. Kérhetem a védőnőt hogy az első tallakozás alkalmával már küldjenek az altatóshoz vérvételre stb. És hogy kérjen időpontot vagy ez csak a 2. Alkalom után lehetséges?
2018. júl. 4. 18:39
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Ne kuldozgesetek legyszives uzeneteket hogy gyilkos vagyok eleget bogtem mar a tettem miatt.
2018. júl. 5. 20:13
 12/29 A kérdező kommentje:
Nagyon akarom a picit , de az o jovojet tekintve igy a legjobb neki nem akarok neki egesz eletbeli szenvedest. Es a kovetkezo gyermekem jovojet igy jobba tehetem. Iszonyatosan buntudatom van de igy a legjobb neki is nekem is.
2018. júl. 5. 20:16
 13/29 anonim ***** válasza:
42%

Figyelj, ha "nagyon akarod a picit", akkor ne vetesd már el! Durva lesz, amit írok, de saját hibámból tudom!! Így a legjobb neki, hogy megölik a Te kérésedre? Ezt komolyan gondolod? Szerinted ő, ha beszélni tudna, azt mondaná, "anya, daraboltass fel, nem akarok élni!"? Ő bízik benned, szeret, és még akár születni! De az is sokkal szebb dolog, ha meghagyod az életét és odaadod olyannak, aki évek óta vágyik gyerekre. És a leendő következő gyereked biztos örül majd, hogy a nagytestvére halála árán születhetett meg? Az abortált gyerek utáni megszületett gyerekek sokszor komoly lelki gondokkal küzdenek, és nem is tudják, miért: mert előttük ugyanott, ahol ők békében fejlődhetnek, a nagytesónak meg kellett halnia. Saját szememmel látok ilyet!! Bővebben megállás nélkül, valahányszor olyat hall, hogy egy baba meghalt, mielőtt megszületett volna.

Bocs, de szerintem a szívedre kéne hallgatnod. A szívünk sokszor bölcsebb, mint a az eszünk.

2018. júl. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
57%

Azt írod nem akarod tönkre tenni a jövőjét így jobb

De szivem esélyt se adsz neki az életre?

Esetleg örökbeadás?

Így lenne esélye rendes családban felnőnie

Lene jövője

Az a pici lélek nem tehet semmiről

Egy gyerekhez két ember kell hogy megfoganjon

Mind ketten ugyanolyan hibásak vagytok

Nehogy ez legyen a legrosszabb döntésed

Mert benne van a pakliba hogy NEM lesz következő gyerek

Hiába a korszerű modern eszközök technika precízitás

Is merek olyat akinek 3 éve volt egy abortusza

Most pedig foggal körömmel küzd mert nem tud terhes maradni

Nem tud megtapadni és folyamatosan vetél el

2018. júl. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
36%

Az Abortussza nem az Anyaság alól bújsz ki!

Ellenkezőleg

Egy HALOTT gyermek Anyja leszel

2018. júl. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
35%
Nem, nem lehet meggyorsítani. Végig kell csinálnod, de ha ennyire megvisel és meg akarod tartani, akkor nem fog menni!! Privátban ezt részletesebben megírtam, légyszi nézd meg!! És ha ennyire meg akarod tartani, miért érzed úgy, hogy csak az abortusz megoldás? Írhatsz nekem privátban, biztos találnánk közösen egy jobb megoldást!!!
2018. júl. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
45%
"igy a legjobb neki is nekem is" Nem, legfeljebb neked lesz így a legjobb. Neki a legjobb egy szerető család lenne, akár a tiéd, akár egy örökbefogadó családé.
2018. júl. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
61%

Nem tudhatod, mit hoz a jövő. Nem reális a félelem, hogy rossz lesz majd akár a te életed, akár a babáé. Az élet nem még 1-2 évig tart, hanem még 60 -70 évig, milyen jó lesz majd később, ha lesz ez a gyereked.

Ami biztos, hogy ha elmész az AB-re, az nagyon rossz lesz, neked is, nem csak a gyermekednek. Egy életen át akarod ezt a terhet cipelni ?

2018. júl. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
49%
Szia, én rettentôen megbántam! Bárcsak valaki azt mondta volna nekem, hogy “ne vetesd el!” Ha van kedved írj privátban.
2018. júl. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
43%

Egyes embereknek tényleg azon múlik egy ember életéről hozott döntés, hogy egy névtelen fórumon valaki azt mondja: ne vetesd el?

Gondolom a kérdező nem véletlenül hozta ezt a döntést. Persze tartsa meg, ha szeretné és megteheti, de ne azért, mert bűntudata van a szétmarcangolt halott csecsemős rémtörténetek miatt. Egy nem várt, esetleg rossz körülmények között élő gyereken nem segít, ha az anyja félelem vagy bűntudat miatt szüli meg.

2018. júl. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!