A kórházakban igaz, hogy válogatás nélkül egy szobába fektetik a vetélőket meg az abortuszosokat?

Figyelt kérdés
2018. júl. 17. 13:43
1 2 3 4 5 6
 11/58 ildibrexy ***** válasza:
87%
Nekem a 8. honapban volt halva szulesem es az abortuszosokal voltam egy szobaban.
2018. júl. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
64%
Miért kérdező, szerinted aki abortuszra megy, az vidáman, jókedvűen lesz ott, nevetgélve?! Ő nem lehet lelkileg a padlón? Látom, az ítélkezés nagyon megy.
2018. júl. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
82%
Amikor nőgyógyászati műtétem volt, volt egy lány a szobában, akinek abortusza volt és másnap tudtam meg, hogy egy 30 körüli nő vetélés miatt volt ott.
2018. júl. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
31%
Nálunk igyekeznek különtenni a missed abosokat, a hátsó kórterembe, hogy minél kevesebb negatív látványnak vagy hanghatásnak tegyék ki őket.
2018. júl. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
28%
12es, aki abortuszra megy, önmaga döntött erről, így képmutató ha ott sirnyákol, mikor ő vette el a saját magzata életét.
2018. júl. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
88%
Én 18 éves vagyok és abortuszom volt 3 hete, iszonyatosan meg is viselt. Egy fiatal nővel voltam egy szobán, akinek vetélése volt. Jól elbeszélgettünk és egy cseppet sem ítélt el, én pedig nem sajnáltattam magam, mert az én hibám volt, hogy hiba csúszott a fogamzásgátlóban. És miért ítélt volna el? Én ettől még imádom a gyerekeket, de 18 évesen a semmire nem szülhettem hiába szerettem volna, figyelembe kellett vennem a körülményeket. Ne ítélj el senkit, mert nem tudod ki miért van ott ahol van.
2018. júl. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
81%
Engem beraktak egy olyan szobába ahol frissen szült roma anyukák voltak. Hozták szoptatni a babákat,én meg ott feküdtem egy két hete halott magzattal a hasamba... Hát,nem volt életem legjobb napja
2018. júl. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
87%
Tőlem senki nem kerdezte meg miert jottem. Persze megbeszeltuk egy ido utan. Egy csaj jott sima kuretre, egy elhalt terhesseg, es ket abortusz. Semmi gond nem volt, jot beszelgettunk,csak a kuretes csaj volt egy hulye pitsa. Folyton azon sirankozott h nem engedig cigizni mutet elott. Mutet utan ahogy felkelt ment le ragyujtani. Mit ne mondjak, megvaltas volt. A tobbiek nagyon rendesek voltak! Nem hiszem, hogy barki beled kotne, ha te sem utalkozol. Beszelgetni nem kotelezo.
2018. júl. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
76%

Nekem missed ab-om volt, a velem egy szobában lévő kiscsajnak meg abortusza. Egész idő alatt síránkozott, én meg hallgattam nagyokat és ápoltam a lelkét.Akkor szakadt a cérna, amikor a fejemhez vágta, hogy neki milyen rossz és hogy én soha ne kerüljek ilyen helyzetbe, mint ő. (18 éves volt, megszakítással védekeztek és becsúszott a baba). Én cscak annyit tudtam erre válaszolni, hogy nem, ő ne kerüljön ebbe a helyzetbe, amiben én vagyok. (Várt gyerek,elhalt terhesség)

A kérdésre válaszolva: nem válogatják szét a nőket.

2018. júl. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
81%
Én úgy feküdtem 3 abortuszos mellett, hogy a kisfiam a PIC-en üdült. Szerencsére nem volt komoly baja, így nem borultam ki. Még jó fejek is voltak, gratuláltak, és az egyik azt mondta, irigyel.
2018. júl. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!