A kórházakban igaz, hogy válogatás nélkül egy szobába fektetik a vetélőket meg az abortuszosokat?

Figyelt kérdés
2018. júl. 17. 13:43
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
48%
35 voltam
2018. júl. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:
58%

"hótra nem érdekelte, a barátnőm meg idegileg, lelkileg és testileg is teljesen ki volt készülve"


Miért kellett volna hogy érdekelje? Nem mindenkit hatnak meg vadidegenek bajai. Az mivel lett volna jobb, ha egy missed abos rinyál valakinek a telefonba valamiről?

2018. júl. 20. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:
31%
komolyan nem értem, hogy játszod a h-lyét, vagy valóban ennyire 0 vagy emberileg... egyik esetben sem szeretnék veled a való életben összefutni. Befejeztem.
2018. júl. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim válasza:
48%

Közkórházban dolgozom szülésznőként. Szülészeten is és nőgyógyászaton is.

Minden reggel külön kivan matekozva a nőgyógyászaton, hogy kit hova fektessenek le. Lehet,hogy te látsz olyan kórtermet ahol kevesebben vannak,de hidd el mindennek megvan az oka. Betegségtípus illetve beavatkozástól függően vannak elhelyezve a betegek. Sajnos előfordul nálunk is ,hogy a terhesek mellett fekszik az ab-ra váró és a vetélő is. De nem jókedvünkből rakjuk oda elhiheted. Aztán ha délután épp teltház van már, még az is előfordul, hogy a következő beteg aki érkezik lekerül a szülészetre..azért az tényleg durva, szerencsére ritkán fordul elő. Szerintem odafigyelnek erre, de a kivitelezés nem mindig könnyű ám. Főleg, ha az osztályon 1 vagy 2 kórterem az ún. "Kisműtétes"

Mi délutánonként egyedül vagyunk, kb örülünk,h lyuk van a hátsónkon..de ezt inkább most nem részletezném..

2018. júl. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
31%
36os, lehetett volna ám védekezni is. Bár azt az abosok szeretik elfelejteni. Dehogy sajnálnám őket. Maguk döntöttek így, egyék meg amit főztek. Csak az én fülembe ne rinyáljanak, mert idegbajt kapok tőlük.
2018. júl. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem sokan pedig a hozzádhasonló, szemellenzős, csőlátású magzatfanatikusoktól mennek falnak, akik azt hiszik létezik 100%-os védekezés és akik csípőből ítélkeznek mindenki felett, miközben halvány lila gőzük nincs ki miért döntött úgy, ahogy és nem mellesleg semmi közük sincs hozzá.

Ja és el kell keserítselek, mindenki ott “rinyal”, panaszkodik, ahol akar, ha ez épp ott történik, ahol vetélők is vannak, akkor ott történik, ha valami nem tetszik lehet szepen maganba menni, ennyi. Nehogy már hasra kelljen esni a missed abosok előtt és nema csendben lenni, hogy még csak véletlenül se hallják meg az abortusz szót...! Felnőtt emberek vagyunk és akinek egy kicsit is több IQ-ja van egy sültkrumplinál, az pontosan tudja, hogy nem mindenki vágyik ugyanarra és csak azért mert ő szeretett volna gyereket még nem jelenti azt, hogy a másik is így gondolkodik. Ennyi, ezt el kell fogadni és nem hisztizve földhoz verni a seggünket, hogy Jajj de mi az, hogy egy szobában kell legyek egy abortuszossal!

2018. júl. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
37%

Oké utolsó, de ha a szent abortuszosoknak joguk van a folyosón hisztizni, akkor a missed abosoknak miért is ne lenne joguk ugyan ehhez? és persze, tudjuk az összes abortuszost a szentlélek termékenyítette meg, mind minimum három módszerrel védekezett. Hihető...


Én egy abost se fogok sajnálni, mind magának köszönheti. Csak visszatetsző, hogy saját maguk küldik halálba a magzatukat aztán meg ott vergődnek és mindenkinek sajnálni kéne őket, meg vigasztalni.

2018. júl. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:
50%

Missed ab-os is küldheti saját maga halálba a magzatát. Mondjuk sok idegeskedéssel, mint amilyen az ilyen kérdések alatti hiszti? Dohányzás, ivás terhesség alatt? Vagy csak egyszerűen még arra is képtelen a szervezete, hogy kihordjon egy gyereket. Milyen rossz lehet szegény gyereknek egy kihordásra képtelen anya méhében lassan elpusztulni?

Mert anyuci nem vigyáz rá...? Mert nyilván senki nem iszik/bagózik, mindenki szedi a terhesvitamint, mindenki hiperegészségesen eszik, persze, senki nem próbálkozik PCOS mellett, hogy minél hamarabb baba legyen. Csak a pozi teszt fontos, kit érdekel, hogy 10 hét után kiesik belőle a kölyök? Barinők közt ő az első a poziteszttel nemvárt napján, és majd leteszi a cigit is 2 hét múlva a poziteszt után.


Ítélkezni mi is tudunk.

2018. júl. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
29%
Soha egy percre se tudnék sajnálni egy abortuszost sem, saját maguk döntése, saját maguk ostobasága. Nálunk megyeszékhelyen külön rakják őket, nagyon helyesen, én sem bírnék megmaradni egy ilyen "nő" mellett. Ítélkezek? Igen, na és?
2018. júl. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:
54%
Sokan meg az ilyen hanyinger, ismeretlenül ítélkező “nőktől” kapnak agyvérzést, mégis el kell titeket viselni.....Nagyon sok helyen pedig bizony egybeteszik a missed abosokat és a sima abosokat, mert a műtét folyamatában semmi különbség nincs, egy osztályon végzik, úgy hogy semmi nem indokolja, hogy titeket külön rakjanak, csak mert Jajj ti missed abosokat vagytok. És?? Úgy ahogy te magasról teszel másra, úgy teheti épp ugyanezt veled más is, pl a kórház. De elmondtuk milliószor, ha valami nem tetszik és te felsőbbrendűnek érzed magad és külön szobát vársz el, csak mert te valamilyen berögződes miatt indokoltnak látod, akkor lehet menni szépen maganba és perkálni, hogy királykisasszonykent bánjanak veled. Probléma megoldva, legalább akkor biztosan senki másnak sem kell hallgatnia az ilyen szentfazek fanatikusok rinyáját!
2018. júl. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!