A kórházakban igaz, hogy válogatás nélkül egy szobába fektetik a vetélőket meg az abortuszosokat?

Figyelt kérdés
2018. júl. 17. 13:43
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
33%

senki nem mondta, hogy mindegyik abos örömmel megy. De azért kvára nem ugyan az egy várt, akár 10-12 hetes magzattal abra várni, amibe az ember beleélte magát, várta, tervezte, készült rá, mint egy éppencsaktudott terhességgel.


És nem én vagyok a beteg állat azért, mert szerintem ez nincs rendben, hanem ti, akik szerint teljesen oké.


Minimális emberség kellene csak, de tényleg (jegyzem meg a környékünkön lévő mind3 kórházban figyelnek erre, nem véletlenül...)

2018. júl. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
63%

Attól, hogy a reakció nem ugyanaz, maga a műtéti folyamat továbbra is ugyanaz, ugyanúgy végzik, ugyanazon az osztályon! Ezt tényleg ilyen nehéz felfogni?!

Persze szomorú, ha valakinek a várt terhessége elhal, DE erről nem tehet senki, mint ahogy arról, sem hogy más meg nem akarja, de maradjunk már annyiban, hogy aki ennyire ráér más dolgaval foglalkozni es az a legnagyobb problemaja, hogy őt ugyan miért nem teszik külön a többitől, annyira azért meg sem lehet maga alatt, mint amennyire előadja... Mindenki azért van ott, hogy elvégezzék a műtétet, ennyi, mi a büdös francert azzal vagytok elfoglalva, hogy amúgy ki miért és milyen okból van ott?? Ítélkezni az nagyon megy és persze mindezt szigorúan ismeretlenül.. :D Vicc.

2018. júl. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
46%

Nem ítélkezem és felfogom, hogy ugyan az.

Te meg azt fogd fel, hogy semmibe nem telne külön szobába tenni őket.

Nem volt sem ab-om sem missed ab-om. Nincs tapasztalatom, hála a jó istennek. Viszont mesélte már barátnőm, aki a 3 éve küzdött halott magzattal a hasában feküdt ott és mellette a szobatársa arról panaszkodott a telefonba, hogy már megint ott van és még cigizni sem engedik már le a műtétig, ami ki tudja, mikor lesz, mert mindig azt mondják hamar, aztán órákat kell várni (vagyis nem első esetben volt ab-on, hótra nem érdekelte, a barátnőm meg idegileg, lelkileg és testileg is teljesen ki volt készülve). Pesten. Nálunk erre figyelnek. Boríték nélkül is. Ennyike jó érzés még van az ápolókban.

2018. júl. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
65%
Egy kórhàz a betegek ellàtàsàért van. A lelkisegély szogàlat meg màshol. Aki szeparàciót ,különleges bànàsmódot vàr el, annak a zsebébe kell nyúlnia legtöbbször. Ez van.
2018. júl. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
62%

Utolsó előtti, semmibe nem kerülne külön szobába rakni? 6ágyas szobákba betettek még +4et hosszában. Ha ki akartunk menni, akkor az ember lánya szinte csak átcsusszant az ágyak között, máshogy nem ment. Nem hiszem, hogy az ápolóktól elvárható lenne, hogy osztályon belül mindenkit kénye kedve szerint osszanak be.

Hárman voltunk missed abosok. Két nénike, nem tudom milyen problémával. Egy küretes, és egy abos lány. A maradék hàrom àgyon műtét után pihentek. Nem volt senkinek sem baja a másikkal. Nem ugrált senki, hogy tegyék át. Az egyik néni forgatta csak a szemét, amikor a lány mondta, hogy abra jõtt. De nem bántotta senki a másikat. Amúgy akinek ez gond, Fehérváron 60ezer a life centrumban. Ott lehet külōn szobát is kérni.

2018. júl. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
32%
Te miért vagy különlegesebb, a te halott embriód mivel különb annál a nőjénél aki azért veteti el,mert nem tudna neki enni adni és az egész gyerekkorát intézetben töltené? Azért mert tervezett? És akkor mi van? Én jobban sajnálom az abortuszosokat,nekik ez lehet egy életre trauma marad,mert ő lehet meg akarta volna tartani,de a körülmények nincsenek meg hozzá és egész életében siratni fogja. Te meg felkelsz az ágyról,hazamész a pasival,elkönyvelitek hogy hát most ez nem jött össze, és pár hónap múlva újrakezditek a gyártást.
2018. júl. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
100%
6-an voltunk egy szobában, 3 abortuszos, 2 missed ab-os, és egy, akinek beültetése volt, csak nagyon rosszul volt utána.
2018. júl. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
47%

"Te meg felkelsz az ágyról,hazamész a pasival,elkönyvelitek hogy hát most ez nem jött össze, és pár hónap múlva újrakezditek a gyártást."



Innentől kezdve egy pillanatig sem bánom, hogy nem értünk egyet, nem vagyunk egy szinten, nem ugyan úgy állunk a világhoz - hála a jó istennek...



(nyilván nem arra gondoltam, mikor 8 ember van egy 4 személyes szobában. nálunk nem így van.)

2018. júl. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
70%
Nem kell mással foglalkozni és mindjárt könnyebb a helyzet.
2018. júl. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
66%
36 ez nekem szólt? Én nem ítélem el őket. Anyukámnak és a nővéremnek is volt. Nyilván beleláttam az élethelyzetbe, tudtam hogy nehéz, de jó döntést hoztak. Senki felett nem ítélkezem, sokan elfelejtik, hogy a két helyzetet nem szabadna összehasonlítani sem. Nekem nagyon nehéz volt minden missed ab előtt és után is lelkileg. De nem hiszem, hogy kevésbé fájna, ha nem tudnék emberhez méltó életet biztosítani a gyerekemnek és elvetetném. Egyik sem jobb, vagy könnyebb szerintem.
2018. júl. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!