Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusztabletta tapasztalatok...

Abortusztabletta tapasztalatok? Ki mit elt at, miert volt ra szukseg?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat koszonom :)

#abortusztaletta
2018. júl. 19. 23:34
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
16%
El kell fogadnia a magzatvédőknek,de nekem is,hogy ezeknél a kérdéseknél a Nők leginkább önigazolást keresnek korábban elkővetett,vagy elkövetendő abortuszok miatt. Mindenki a saját döntéséhez keresi a bizonyítékot. (...) A 37%-os,először harmadikként kommentelő bàtor véleményéhez gratulálok! Ebben az undorítóan gonosz,àlszent és eszetlen liberalizmusban igenis ki kell mondani,miket élnek àt az abortusszal nők... Egyébként,nekem ne mondja senki,hogy a 11 hetes nem érez semmit! Ezt csak az hiheti el,aki nem akar gondolkodni.
2018. júl. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
65%
Úristen utolsó! Hogy a jó büdös francba jön ide a liberalizmus? Te helyből vagy ilyen idióta vagy külön gyakorolsz rá? Le lehetne már rohatdul állni ezzel a kormányropagandával, ezzel a "libsi=ördög" analógiával. Keveritek a szezont a fazonnal és ontjátok a marhaságot -aminek nem hogy a kérdéshez, de még az abortuszhoz sem sok köze van! Elárulom, ti is a liberális gondolkodásnak köszönhetitek, hogy nem lettetek még szájbaverve!
2018. júl. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
78%

Jajj utolsó előtti, annyira ostoba vagy, hogy ilyet már rég láttam... Azért mert a 37%-os fanatikus mindenhova odaböfögi a Jajj, de megbántam siránkozásait, más is épp ezt eli át..??! Megsúgom: nem. Van pár olyan barátnőm, rokonom, akiknek volt abjuk és egyikük sem bánta meg, soha egy percre se. Nem, nem volt sem depressziós, sem maga alatt, sem lelkironcs, sem semmi egyéb, amit itt némelyek szeretnek hiresztelni. Aki tökéletesen biztos a döntésében és pontosan tudja, hogy ezt akarja, az semmiféle szörnyűséget nem el át.

Ja és gondolkodni képes ember ezt magátol is tudna! Ha már itt tartunk. De tudjuk, tudjuk, te jobban tudod az osszes professzornak és tudósnal, hogy ez hogy is van, kezet foghatsz a 37%-ossal!Agyam eldobom, hogy nem egy és két tanulmány szól arról, hogy igen is nem érez egy 7-8-9-10 hetes (mikor mennyi) embrió/magzat semmit az abortusz során, még csak fel sem fogja mi történik vele, hisz tudata sincs, de ő azert meg akarja magyarázni azzal, hogy de hát aki gondolkodni tud.....:D Ez hatalmas. Szegény elismert, híres tudósok erre biztosan nem képesek, nem tudnak gondolkodni....:D

2018. júl. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
67%
Az miért is lenne jó a Kérdezőnek?
2018. júl. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Igen nemtudom ez miért lenne jó nekem. Csodás olvasni az életmentők válaszait és hogy gyilkos vagyok, de SAJNOS EGESZSEGUGYI OKOK MIATT AZ ABORTUSZT KELLETT VALASZTANOM. es ha mar lehetett akkor a tablettas megoldasnal dontottem.. vart baba volt terveztuk es szerettuk volna. Az uzenetek amiket kapok, ugy hogy nem is tudjak az elozmenyeket borzaszto..
2018. júl. 25. 19:01
 16/29 anonim ***** válasza:
59%
A kérdező az abortusztablettáról kérdezett ti szerencsétlenek, mit jöttök az idiota “hord ki 9 hónapig, szuld meg és add oda puszira egy vadidegennek” kis monológokkal és a gyilkosozós, agyhalott fröcsögéssel?! Senkit NEM érdekel, menjetek és predikaljatok ott, ahol valakit érdekel is!
2018. júl. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Koszonom hogy valaki rajott a ki mit elt at, es miert volt ra szukseg reszbol hogy ez egy SZUKSEGES, nem AKART dolog szandekozott volna lenni..
2018. júl. 25. 20:52
 18/29 anonim ***** válasza:
74%
Sajnálom, ami történt veled kérdező, de amúgy mellékesen jegyezném meg, hogy ha “szándékos”, saját döntés lenne, hogy elveteted sem lenne hozza senkinek semmi köze. Ez magánügy.
2018. júl. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
0%

Probald meg jobban megfogalmazni

Elhalt terhesseg

Nem kell sietni akar 6 hetig is varhatsz kiurul magatol

2018. júl. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Nem elhalt sajnos a terhesség azérr nem tudtam így írni.
2018. júl. 25. 22:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!