Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusztabletta tapasztalatok...

Abortusztabletta tapasztalatok? Ki mit elt at, miert volt ra szukseg?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat koszonom :)

#abortusztaletta
2018. júl. 19. 23:34
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
azért*
2018. júl. 25. 22:44
 22/29 anonim ***** válasza:
11%

Ha terhesseg nem elhalt akkor nics eu okbol abortusz.

Minden anyai betegseg kezelheto terhesseg alatt meg a daganatok is

Magzati rendellenesseg miatt pedig sajnos balkan magyarorszagon eroszakas szulesinditas ill.kaparas van

Szakember

2018. júl. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
57%

Kérdés, hogy MILYEN szakember...

1, ostobaság, untig elég pl. ha leáll a fejlődése

2, ostobaság, egy rakat anyai betegségen-állapoton ront a terhesség

3, ostobaság, nem különbözik a terhesség megszakításának protokollja a megszakítás oka szerint, tehát Magyarországon pl kora-terhességben vákuum... és még véletlenül se "eroszakas szulesinditas ill.kaparas"

2018. júl. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Nem Magyarországon élek :) De koszonom hogy masok jobban tudjak.
2018. júl. 26. 12:02
 25/29 anonim ***** válasza:
74%
48%-os állítsd már le magad b*asszus, senkit nem érdekel az idióta fröcsögésed, ne akard már a kérdezőnél jobban tudni, hogy mi a gond a terhességével és miért így döntött!! Fingod nincs a hátteréről és a teljes történetről, úgy hogy okosabb lenne elhallgatnod, semmint ismeretlenül okoskodni!
2018. júl. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen :)
2018. júl. 26. 13:25
 27/29 anonim ***** válasza:
83%
Sziasztok! Nekem 4 napja volt a tablettás abortuszom.Nagyon rettegtem töle, mert mindenféle rosszat olvastam rola, h orditani fogok a fájdalomtol, deee SEMMI!:) Bécsben intéztem a dolgot egy magánklinikán, hetfön ott a doki elött be kellett venni a 3 mifegyene tablettát, rá két napra itthon a prosztagrandint. Elöször kettöt egy 600 mg.os fajdalomcsillapitoval, majd 3 orara rá ugyanezt. Én nem ereztem semmit, a 2. kör utan indult meg a vérzés nagyon erösen, majd egyszer amikor pisiltem aznap, kijött valami nagy kocsonyaszerü alvadt vérdarab belölem, és azota csak enyhe vérzés ami még eltarthat egy 2 hétig kb. Semmi fajdalmam nem volt, kicsit estére bekábultam a 2 csillapitótól, attól elaludtam, de már másnap mintha meg sem történt volna. Az ára kicsit meredek ugyan de nekem megérte:) Nem kaparásztak bennem, és nem altattak, semmi rizikó a jövöbeni terhességekre nézve. Én szerencsésen megusztam a fájdalmakat, de az is lehet hogy ezeket csak valaki kitalálta, hogy elriassza a nőket tőle. Én az 50. napban voltam, és a 63. napig lehet ezt a tablettás modszert alkalmazni( az elsö nap az utolsó mensi elsö napja).
2019. jún. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
100%

11-es, lehet, hogy érez a 11 hetes magzat, de azt mégjobban érzi, ha megszülik, de nincs apja, éhezik, nincs ruhája cipője csak szakadt.

Vagy a szeretet hiányát, mert az anyja nem tervezte és csak teher a hátán.

2022. jan. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:

11-es, előző vagyok.

Emlékszel arra, hogy milyen volt anyád hasában? NEM, még a 9. hónapban sem, nemhogy a 3.-ban.

Tehát a magzat, sem érez és nem fogja fel,

2022. jan. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!