Nem egyezünk, mit tegyek?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok a párom 21 most keres munkát én még iskolába járok. Terhes lettem fogamzásgátló mellett, (gyengítve lett a hatása, úgy hogy nem is gondoltam, hogy a gyógyfüvektől lehetséges).

Én az abortusz mellett döntöttem, mert nem tudnánk neki megadni mindent, még együtt sem élünk, másfél év múlva terveztük csak ha már majd gyűjtünk rá.

A párom hallani sem akar az abortuszról és mivel nem csak az én "gyermekem" nem dönthetek egyedül. De mit kéne tennem, hogy megértse nem maradhat a pici?


2018. aug. 6. 15:05
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
57%
"a párom jön velem, nem tetszik neki, " - Kérdező, az abortusz egyetlen épeszű embernek sem tetszik, pont ahogy pl. a foghúzás se. Ezek olyan dolgok, amire időnként rákényszerül az ember a "kisebbik rossz"-ként.
2018. aug. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%

Kitartás kérdező,mást nem tudok írni...idő kell,amíg lelkileg helyrejöttök! Sokat jelent az,ha a párod melletted van.



Aki pedig annyira rábeszélné,hogy tartsa meg,attól kérdezem,hogy ő fogja pénzelni őket? Elintézi nekik a lakást,télen meleget,ételt,a gyereknek gyógyszert,ennivalót,ruhát? Esetleg munkát is tud a szülőknek adni?

Az meg,hogy a családban ki mit vállal? Nem kötelesek ugyan semmit vállalni,de tény,hogy normál helyen összetartanak,viszont ha a nagyszülők nem akarnak pénzelni egy kisbabát,meg lehet érteni,felnevelték a saját gyereküket,nem kötelesek az ő gyerekét is,ami érthető.

Az apuka most keres munkát!!!! Ha talál is,akkor sem azonnal 200 ezret fog keresni,hanem jóval kevesebbet,ami elég lesz épp arra,hogy saját magukat eltartsák,nem hogy még házat venni,vagy akár albérletet,bevásároljanak a gyereknek. Tudom,apránként is lehet, de akkor sem olyan egyszerű...

2018. aug. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%

16

NINCS kisbabája. Barom.

2018. aug. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%

25

Másé sem.

Milyen köpnivaló, álszent nőstény vagy! Mennyire frusztrált és nyomorult ...



KÉRDEZŐ: a te döntésed, ezt a jog is védi. Egyetlen nőt sem lehet abortuszra hajtani vagy onnan elrángatni. Ennyi számít. TEDD, AMIT TE GONDOLSZ.


Az itteni maszlagos hülyékkel meg ne foglalkozz. Nem nekik kell végigcsinálni az életedet.

2018. aug. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, NINCS mitől félned!

A műtét alatt nem érzel majd semmit, és sajnos van, hogy ez a felelős döntés. Csak erre gondolj, mert ez az igazság.


Fel a fejjel :)

2018. aug. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!