Miért történik ez?

Figyelt kérdés
Nagyon fiatal vagyok és várandós. Ma derült ki. Egyszeri fogamzásgátlói hiba miatt. Mások évekig próbálkoznak és semmi, nekem meg ennyitől. Hogy mondjam el bárkinek is? Hogy viseltétek fiatalon az abortuszt?
2018. aug. 22. 14:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
14%

Kérdező, peched volt, ennyi. Élő ember nincs, aki soha sem hibázna a fogamzásgátlással, aztán kinek szerencséje van és nem lesz következménye a hibának, kinek meg peche.


Ne állíts már ilyen butaságokat. Aki normálisan, körültekintően használja a fogamzásgátló eszközöket az nem hibázik.


Tudod, mikor én elkezdtem nemi életet élni, elmentem a nőgyógyászhoz, megvizsgált, kifaggatott a nemi életem rendszerességéről,az életmódomról(mennyire stresszes, rohanós) és ennek megfelelően ajánlott fogamzásgátló eszközt. Emellett elmondta a veszélyeit, mikre kell figyelnem.


Tehát akinél nem hat rendesen a fogamzásgátló 99% hogy a saját hibája miatt nem működik. Főleg azoknál akik mint a kérdező is, hogy még gyerekek de szexelni azt már tudnak ész nélkül.

2018. aug. 31. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Senki sem kíváncsi rad utolsó. Szép napot
2018. aug. 31. 07:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!