Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ha az abortuszon gondolkodom...

Ha az abortuszon gondolkodom az orvos amikor vizsgál akkor is megmutatja a szivhangot nekem?

Figyelt kérdés
2018. nov. 4. 11:24
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
15%

20

Ne etessétek már, ez az a csávó, aki arra élvez, hogy ebben a témában veri magát ...

2018. nov. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
0%

65%-os! Jajajj, semmi kötelezettség senkinek, kicsi punkom! Gyerkőc vagy te még ilyen gondolkozással! Szerencse, hogy nem a szexualitás témakörbe írogatsz, mert onnan kidobnának.

Még mindig nem érted, hogy itt már van egy harmadik személy is? Engedd már el az exedet degradáló dolgokat, és erre koncentrálj!

2018. nov. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
69%

"Még mindig nem érted, hogy itt már van egy harmadik személy is?" - miért pont személy, miért nem gyors vagy teher? :))) (bocs, nem lehetett kihagyni))

Én elhiszem, hogy a magadfajta gondolkodású embert rettenetesen frusztrálja, ha olyannal akad össze, aki sem nem áldozat-típus, sem nem mazochista, hogy önmagának akarjon rosszat... mert ugye az ilyent nem lehet mindenféle csáb igékkel, se kenetteljes vallási maszlaggal befolyásolni... csak tényekkel, maximum.

Tehát, szerinted miért is akarjon valaki önmagának rosszat, pláne, ha van más választása is? Miért áldozza fel valaki a saját életét egy másik emberért pusztán az okból, hogy eljátszhatta a spermadonor-szerepet, és e tény folytán felerészben azonos a génállományuk? Mit nyerne szerinted vele, mi lenne a jó neki abban, ha hallgatna az efféle "csak jót akarásra"? Mit veszíthet szerinted azzal, ha a saját életét élem a saját szándéka és saját értékrendje szerint?

2018. nov. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 Tóth Tünde válasza:
12%
2018-ban hogy lehet nem kívánt terhességed, amikor ezer féle megoldás van a fogamzásgátlásra? Lehet, hogy soha többé nem lehet gyereked, ha most elveteted, és azt már nem lehet visszacsinálni. Nagyon sok segítséget kapnak ma már az egyedülálló anyák, hogy felnevelhesd a gyereked, ezért inkább ne az abortuszon gondolkozz, hanem a világra hozatalon. Meglátod, milyen csodálatos érzés, ha a karjaidban tartod a gyermekedet! Sok nő örülne, ha lehetne gyermeke, te pedig eldobnád magadtól ezt a lehetőséget? Én ne tenném.
2018. nov. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
72%
" Lehet, hogy soha többé nem lehet gyereked, ha most elveteted," - na, kezdődik a magzatvédő-hazudozás... valójában 1 vagy 2 abortusz statisztikailag NEM BEFOLYÁSOLJA a későbbi terhességek esélyét.
2018. nov. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
90%

“Sok nő örülne, ha lehetne gyermeke, te pedig eldobnád magadtól ezt a lehetőséget? Én ne tenném.”


Es azert mert masnak nem lehet gyereke akkor en potyogtassam oket halomra vagy mi? Gondolom akkor te egyutt erzel az ehezo gyerekekkel is es ezert te sem eszel semmit sot a gyerekeidnek sem adsz enni csak annyit ami epp eleg az eletben maradashoz, ugye? Nem hinnem, hogy ezzel a dumaval akarkit is meglehet gyozni hogy ne legyen abortusza.

2018. nov. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
75%
Engem az háborít fel a t. "életvédők" kavarásában, hogy egyáltalán nem törődnek azzal, hogy a "kicsi magzatka, az már egy kis életke"-n kívül van minimum kettő (néha több) megszületett, élő ember is, akiknek a sorsát alapvetően befolyásolná a nem kívánt gyerek kihordása-megszületése. Az számukra semmit nem jelent, a lényeg, hogy a magzat...
2018. nov. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
4%
Jól van, öcsi! Ha neked gáz felnevelni a gyerekedet (és megérteni, hogy bizony attól még nem tekintheted idegennek, vagy nem létezőnek, mert te nem akartad a létét), nélküled is felnő. Komoly kérdései lesznek majd feléd, ez teljesen biztos (ehhez józan belátás kell, nem kristálygömb). Annyi talán felmenthet, ha te is apa és anya nélkül nőttél fel. Ha nem, úgy még ez sem mentség. Írhatod, hogy jottányit sem érdekel a véleményem, és én ezt el is fogadom. De kimondottan jól esik, hogy látom, minden kérdésnél ideírod a majomkodásodat. Látszik, hogy belül ez végtelenül zavar, és nem tudsz belőle szabadulni, különben nem itt lennél.
2018. nov. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
66%

Előző, már megint belezavarodtál, mint macska a spulniba...

"Komoly kérdései lesznek majd feléd, ez teljesen biztos (ehhez józan belátás kell, nem kristálygömb)." - és akkor mi van? Ha akar kérdez - pont, mit a világ többi 7,5 milliárd embere - én meg, ha akarok válaszolok...


"Annyi talán felmenthet, ha te is apa és anya nélkül nőttél fel. Ha nem, úgy még ez sem mentség." - el vagy te tévedve de alaposan, az egyértelműen látszik... aki nem bír hatalommal felettem, annak VÉLEMÉNYE lehet rólam, vagy valamilyen cselekedetemről, de a "felmentés" meg a "mentség" nem bír semmiféle értelemmel egy ilyen relációban.

2018. nov. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
13%
Dehogynem, és ezt magad is érzed, ezért fröcsögsz itt. A volt csajod számára nem te voltál a legfontosabb. Na bumm! 7,5 milliárd ember él át legalább egy szakítást. De a többség tovább is tud lépni. Te meg még mindig ezen fennakadva próbálsz itt okoskodni.
2018. nov. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!