Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Megkell szüljem a babát mi...

Megkell szüljem a babát mi vár rám?

Figyelt kérdés

15 hetes kismama vagyok. És kiderült hogy nagyon nagy a baj. Baj van a kis agyával a szivével és az ujjai is összevannak nőve. Mind a négy agykamra nagyon tág. Azt mondták nem lenne képes szülés után az életre. Edwards kórra gyanakodnak ezért ma voltam CVS genetikai vizsgálaton ami iszonyatosan fájt.

Holnap már bekell feküdnöm és megkell szülnöm! Teljesen kivagyunk lelkileg!!! :(

Annyit mondtak hogy kerhetek gerincbe erzestelenitot ha szeretnem es hogy tagitokent kapok "pálcákat"


A kerdeseim a kovetkezoek lennenek:?

Mennyi ideig fog ez tartani?

Hogysn fog kezdodni?

Mikor fognak elkezdodni a fajasok?

Hogyan fog beindulni a szules?

Milesz a 15 hetes babával ha még életben lesz ha megszülöm?

A párom ott maradhat velem éjszakára? (Debrecen Nőgyógyászati Klinika)


2018. nov. 13. 18:21
1 2 3
 11/25 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
Nekem is a 15. héten történt,a pàlcikàk felhelyezését nem is nagyon éreztem. Màsnap infúziót kaptam, de csak szűk 10 óra múlva " született" még. Igazàból az van, h mivel amúgy még nem lenne itt az idő, a szervezet vissza tart. Fizikailag és lelkileg is nagyon nehéz volt, sajnàlom, h àt kell élned. Férjem mellettem lehetett végig.
2018. nov. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Utolso: és aznap mikor felhelyezték a pálcikákat volt fájdalmad? Vagy csak másnap? Amint lesz erőm mindent lefogok majd nektek írni, és köszönöm a válaszokat mégegyszer
2018. nov. 13. 21:19
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

De ha nincs meg az eredmény akkor hogy hogy megcsinàljàk?

Nagyon sajnálom kitartás

2018. nov. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
65%

Istenem! Nagyon nehéz lehet most Neked!


De a CVS eredményét miért nem adták még oda?? Ez teljesen felháborító a kórház részéről!

Én biztosan először azt kikérném, mert ki tudja... nem tudnék nyugodt lelkiismerettel dönteni másképp...

Verném az asztalt a diagnózisért. Nem a csodákban hiszek, de ennek az eredménye tudja csak pontosan kimutatni, hogy mi is van igazából...


Ő a Te babád, jogod van megtudnod, hogy pontosan akkor mi is van vele!


Ha holnap “minden” előtt még van rá mód, szerintem addig ne menj bele semmibe, amíg meg nem kapod a pontos eredményt.


Szurkolok!


9hetes kismamatárs

2018. nov. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Hát igen végülis igazatok van de már rajta nem lehet segíteni :(. A kis agyával is bajvan mind a négy agykamra nagyon tág, a szivével is nagy baj van, az ujjacskái is összevannak nőve, és a feje nagyobb mint a törzse. Most indulok vidékről Debrecenbe, már nagyon félek, amint tudok írom a részleteket. Szurkoljatok! :(
2018. nov. 14. 05:57
 16/25 anonim ***** válasza:
Szia! Hogy vagy?:(
2018. nov. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Szia!

Már fent van a tágító kb 2-3 órája, a felhelyezés fájt nagyon utánna majdnem össze is estem. Aztán hol fájt a hasam hol nem. De már kb 1 órája folyamatosan fáj nagyon. Gondolom a tágító miatt. :( holnap kapom az infúziót.

2018. nov. 14. 14:23
 18/25 anonim ***** válasza:
Szia!Hogy vagy? :(
2018. nov. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
0%

Kitartas

Legy eros

A gyaszt segiti majd a bucsu

Nezd meg a babat bucsuzz el tole az segiteni fog

Maga a szules nem faj hiszen picike de lelked nagyon fog fajni

Kerhetsz morfiumot vagy barmi mast hiszen nem szamit a babanak

2018. nov. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Sziasztok túl vagyok mindenen még épp lábadozon a kórházban!

Elmesélem nektek mivel olyan aranyosan segítettetek mindig! :)

Szerda reggel megkaptam a tágító pálcákat amik nagyon fájtak aztán volt mikor elmúlt a fájdalom volt mikor erősödött de menses szerű görcstől nem sokkal volt erőssebb. Ma reggel pedig már elfolyt a magzatvizem amit vér is kísért. Jöttek a fájások egyre jobban de annyira elviselhetetlen nem volt de azért fájt rendesen. Ma 8.kor bekötötték az infúziót hogy ettől majd jobban görcsöljek. Kb 10szer csepegett és már elis öntött a vér ekkor hívtam a szülésznőt aki iszonyú aranyos volt. Levette a tágítókat aztán mondta nyomjak. Nyomtam kettőt és kint is volt. Elsírtam magam de nem a fizikai fájdalomtól mert akkor már nem fájt de lelikileg annál jobban. Nem néztem meg mert ígyis teljesen kivagyok és nem akarom egy életen át hurcolni a képet magam előtt. Ezután vittek a műtőbe elaltattak kitisztítottak és ma még pihenek holnap már megyek haza.

2018. nov. 15. 12:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!