Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Megkell szüljem a babát mi...

Megkell szüljem a babát mi vár rám?

Figyelt kérdés

15 hetes kismama vagyok. És kiderült hogy nagyon nagy a baj. Baj van a kis agyával a szivével és az ujjai is összevannak nőve. Mind a négy agykamra nagyon tág. Azt mondták nem lenne képes szülés után az életre. Edwards kórra gyanakodnak ezért ma voltam CVS genetikai vizsgálaton ami iszonyatosan fájt.

Holnap már bekell feküdnöm és megkell szülnöm! Teljesen kivagyunk lelkileg!!! :(

Annyit mondtak hogy kerhetek gerincbe erzestelenitot ha szeretnem es hogy tagitokent kapok "pálcákat"


A kerdeseim a kovetkezoek lennenek:?

Mennyi ideig fog ez tartani?

Hogysn fog kezdodni?

Mikor fognak elkezdodni a fajasok?

Hogyan fog beindulni a szules?

Milesz a 15 hetes babával ha még életben lesz ha megszülöm?

A párom ott maradhat velem éjszakára? (Debrecen Nőgyógyászati Klinika)


2018. nov. 13. 18:21
1 2 3
 21/25 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
Hú, a kitisztìtàs...én a vajúdàs 8. óràja körül kértem gerincbe érzéstelenìtőt. Kaptam is, de nem hatott, úgy csinàltàk meg a kaparàst, hiàba mondtam, H mindent érzek, csak csinàlta tovàbb az a vadàllat, azt hittem, ott maradok, olyan volt, mintha kizsigereltek volna. A babàt én sem néztem meg.
2018. nov. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
28%

Pedig egy korababa is gyonyoru

Konnyebb a gyasz ha lattad es van lablenyomat es mas emlek rola.

( szuleszno)

2018. nov. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
62%
Előző, ha valóban szülésznő lennél akkor tudnád hogy a 15 hetes az nem " korababa " a 15 hetes az vetélés.
2018. nov. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
41%

Ha nem lenne hulye tudnad hogy aki elveszt egy terhesseget annak a 7 hetes magzat is baba.

Lattal mar valaha 15 hetes vetelt magzatot ? Ember mindene megvan

Baba nem veteles

2018. nov. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
58%
Nem vették előbb észre ultrahangon, hogy nagy a baj?
2018. nov. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!