Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Erősen marihuána-függő férfitó...

Erősen marihuána-függő férfitól terhesség! Megtartanad vagy sem?

Figyelt kérdés
2018. nov. 16. 02:00
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Az összes létező érv ellene szól! Tegnap tudtam meg, hogy 5 évet varrhatnak a nyakába, tehát még az is lehet, hogy a közeljövőben lecsukják. Hát egy ilyennek ki a franc szülne? Nem ment el teljesen még az eszem! Tiszta lappal kezdek inkább.
2018. nov. 16. 10:41
 12/25 anonim ***** válasza:
31%
A babát megtartanám, a férfit egyértelműen nem. Nem a "férfinak" szülünk, önmagának, a gyereknek szülünk.
2018. nov. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
34%
Mivel én úgy gondolom, az ember élete a fogantatással már megkezdett folyamat, ami a halállal zárul le, a válaszom ugyanaz, ami egy olyan kérdésre lenne, hogy: Kisgyermekem apja rászokott az alkoholra, teljesen kiforsult magából, bűnöző lett, kidobom az életemből. Csapjam agyon a gyerekünket is?" Tehát az a válaszom, hogy a gyereket megtartanám, és egyedüálló anyaként nevelném. Rengeteg ember nőtt fel egyedülálló szülő gyerekeként, él és virul, nincs semmi baja. Nehézségek mindig akadnak. A döntés természetesen a tied, és tudom, az eleje durván hangozhat annak, aki nem úgy gondolkodik az embrionális/magzati életszakaszról, mint én, nem támadásnak szántam. Sajnos az én apám is függő, hajléktalan is volt egy időben, igaz, én már tizenéves voltam akkor. Anyával szétmentek még kisgyerekkoromban, úgyhogy amúgy is egyedül nevelt, gyerektartás nélkül. Mégis élek, szeretem az életet,és anya is boldog ember. Bár a teljes család a legjobb, az nem igaz, hogy a csonka annyira rossz, hogy akkor inkább halottnak kéne lenni...ez a gyerek halott lesz, ha elveteted, mert már él. Nemlétező akkor lenne, ha meg sem fogant volna.
2018. nov. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
52%
Marihuána függőség nem létezik,de ritka nagy baleknak kell lenni ahhoz,hogy valaki bevállaljon egy gyereket egy ilyen alaktól.Örökös pénzügyi gondok,pasit max szexre fogsz találni,ha van eszed nem tartod meg.
2018. nov. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
73%

Méghogy nem ment el teljesen az eszed??? Szerintem sosem volt. Hogy ki szülne ilyen embernek? Senki. De normál esetben előbb ismerkedem, megismerem a másikat, nem fekszem le és nem leszek terhes egy hajléktalan csövestől.

Ne tartsd meg a gyereket, szerencsétlent már tönkrevágod azzal, hogy ezt látja, ez lesz a normálisnak tűnő értékrendje.

2018. nov. 17. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
66%
Fujj?
2018. nov. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
53%
Kérdező, a megtartás valóban nem tűnik jó ötletnek a leírtak fényében, egyebekben meg nem tudom, mit kóstolgatnak itt egyesek... szerintem végre egy nő, aki nem karrierre és egzisztenciára utazik, nem "férjnek és apának valót" keres, és nem csak a középosztálytól felfele veszi ember-számba az embereket... komolyan felüdítő a sok érdek-nő után...:)
2018. nov. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Kedves utolsò,köszönöm szepen a kedves választ! Végül hosszas beszelgetesek, baráti tanácsok, és persze sajat gondolataim alapján úgy döntöttem, nem tartom meg. Nekem lesz még böven alkalmam szülni, hiszen csak 23 éves leszek. Még nem is dolgoztam semmit, nappali tagozatos joghallgató vagyok. Teljesen tény es való,hogy nem érdekel a pénz, én nyitott vagyok a szegényebb réteg felé (is), és pont nem a penzre utazom, tehát ha kicsit késöbb egt szegenyebb korulmények közt élö ferfiba szeretek bele, annak is ugyanolyan örömmel szülök majd és alapítok vele családot, közös jövôt. De ennek nem most jott el az ideje és föleg nem egy extrém mòdon zürös életü drog-függovel, akit jelenleg is objektív megfigyelés alatt tartanak a hatóságok, nemcsak marihuána függö, hanem speeddel es ekivel is él, ráadásul ez a fickò dílerkedésböl "él",amint megtudtam! Szòval nekem aztán senki ne mondja, hogy alig 23 éves nappali tagozatos egyetemista fiatal lányként, akit nagyon csúnyán át is b*szott ez a bünözö alak, az lenne a legjobb megoldás, ha gyereket vállalnék töle, mert NEM! Ezt nem tehetem meg a saját gyerekemmel! Tegyem ki annak a gyerekemet, hogy bünözö, hajléktalan, drogfüggö,börtön töltelék az apja, az anyja szinten nem dolgozott egy percet se a jogi egyetem miatt, és lássa azt naponta, ahogyan szanaszét üti-veri az apja az anyját? Nekem még lehet ennél sokkal normalisabb barátom is, akit a gyermekem apjául választhatok!

Apropò, sajnos még ha mindez nem volna elég, az orvos szerint a túl sok drog hasznàlata miatt az apa részéröl,sanszos, hogy egyebkent is beteg lenne.... Tudom,nem jo döntés, nagyot hibáztam, de ebben a helyzetben akkor is ez a legeslegjobb amit tehetek, plusz hogy kidobom ezt a ferfit az eletemböl.


Koszonom megegyszer a normalis valaszokat !

2018. nov. 19. 12:26
 19/25 anonim ***** válasza:
75%

Könyörgöm! Egy értelmes lány vagy, perspektívákkal az életedben! Tartsd többre magad annál, minthogy ilyen emberekkel állj össze!

Szeritnem is nagy butaság lett volna megtartani.

Aki meg azt mondta nem a férfinak szülünk, hanem a gyereknek....hát bakker

Én konkrétan kizárólag úgy érzem saját és párom igénye miatt lett baba, nem ő dörömbölt, hogy "hahó! bármi áron meg akarok születni". Szóval nyomorba, kilátástalan kapcsolatba, bizonytalanságba nem kell gyereket szülni -kivéve ha a nő nem olyan önző, hogy ÖMAGA MIATT megszüli, mondván majd lesz valahogy, a nyomorult élet is élet!

2018. nov. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Utolsó, köszönöm szépen az értelmes választ! Már túl vagyok rajta, szerencsére minden komplikáció nélkül ment és én is jól vagyok. A férfinak ma kiadtam az útját, én pedig új életet kezdek.

A körülmények ismeretében (mert mindent elmondtam neki) még maga a nőgyógyászom is azt mondta, nem jó ötlet megtartani. És igen, elég buta válasz volt az, hogy a gyereknek szülünk, nem a család-alapítás iránti igény miatt. Egy normális nő a párjával együtt dönti el, hogy szeretnének belevágni a babaprojektbe és együtt is nevelik őket. Én nem szeretnék majd azon gondolkodni, hogy min spóroljak jobban a gyerek kajáján, vagy a ruháján, hanem ha ott tartok, mindent megszeretnék neki adni, és természetesen a párommal EGYÜTT, nem leányanyaként. :)

2018. nov. 23. 18:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!