Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Erősen marihuána-függő férfitó...

Erősen marihuána-függő férfitól terhesség! Megtartanad vagy sem?

Figyelt kérdés
2018. nov. 16. 02:00
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Jól döntöttél. :) Az vesse rád az utolsó követ,aki soha életében nem csinált még hülyeséget. Emberek vagyunk,tévedünk,tévedhetünk. A fiatalok sokszor befolyásolhatók,könnyebben hibáznak,de ettől független tudnak ép ésszel dönteni,mint ahogy te is. Nem véletlen írtad ki a kérdést,nem akartad megtartani,csak megerősítést vártál,hogy valamelyest könnyebb legyen a lelkednek. Fiatal vagy,előtted az élet és az olvasottak alapján nem is akármilyen . Majd szülsz ha elérkezik az ideje,meglesz a megfelelő anyagi háttér,megtalálod azt a férfit,aki számodra tökéletes. Ezt a sutyerákot meg kerüld el,ő valószínű látta benned azt a lehetőséget,amit kiakart használni,hogy tudjon valakin élősködni,a gyerek pedig elég erős indok lett volna,hogy sose szakadjon le rólad.
2018. dec. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Én sem tartottam volna meg a Te helyedben, DE! Nem azért, mert marihuána-függő a pasid. Az én barátom is füvezik, mégis gyereket tervezek vele, ugyanakkor ő azért becsületes melós, alpinista és előfordul, hogy napi 12 órákat dolgozik, de jól is keres. Van lakásunk, megbízható. Egyébként egy orvos mondta, füves pasitól is ugyanúgy lehet makk egészséges gyereked, és egy makk egészséges pasitól is ugyanúgy lehet visszamaradott, fogyatékos, down-kóros gyereked. Ne a fű miatt ne vállalj! Inkább a körülmények a döntőbbek a te esetedben és most itt szerintem jól döntöttél.
2018. dec. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
19%

Fuuu hát egy ilyen drogos, rendőrségi ügyekkel terhelt sz@rházitól tudod mikor kéne nekem gyerek! És ki tudja, miféle genetikát örökölt volna hajléktalan, bűnöző, drogos apjától.! Tuti beteg lett volna! Jól tetted..


Előző. Neked is sok eszed van h egy füvestől akarsz gyereket, hajrá! A drog amúgy géntörést IS okozhat, nem beszélve az értelmi fogyatékosságról, szellemi visszamaradottságról!

2019. jan. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
19%
Aki egy drogos bűnöző hajléktalannal összeáll, és még gyereket is szül neki, az valami legalja cigány nőszemély lehet.
2019. jan. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Annak üzenném, aki lepontozott: szerinted heylénvaló egy drogos, bűnöző, drog-díler, rendőrség által objektív megfigyelés alatt álló, hajléktalan személynek gyereket szülni? Ez NETTÓ felelőtlenség, hiába nem tetszik az igazság! Ha te egy drogosnak akarsz gyereket szülni, tedd meg, csak aztán ne sírj, hogy beteg lesz, vagy fogyatékkal élő a gyereked, esetleg visszamaradott! Ja és lehetőleg anyucinak-apucinak se sírdogálj, hogy megélhetési problémáid vannak, mert a drogos pasid a fizetésed 3/4-ét elveri fűre!

Így vállalj gyereket! Okos ember nem lehetsz, az fix!

2019. jan. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!