Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusz drama, valaki atment...

Abortusz drama, valaki atment hasonlon?

Figyelt kérdés

Eletem elso (es utolso) abortusza lesz szombaton es a kerdesem az h 3 fele metodus kozul lehetett valasztani es en a hosszu tuszurast a mehbe valasztottam (allitolag ez azonnal elmulasztja a fajdalmat) de a tuszuras nyilvan faj.


En szabalyosan rettegek mert a fajdalom turo kepessegem a zero fele konvergal, en konkretan a verveteltol is rosszul vagyok. Altatasos megoldas nincs.


Valakinek valami tapasztalata ezzel kapcsolatban? Minden valaszt koszi


37/N


2019. jan. 10. 16:50
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
14%
Nem tudom te hol élsz kérdező, de szerintem te marhára felreerthetted azt, amit ott mondták neked idegen nyelven. Nem ártana valamelyest beszélni is az adott ország nyelvét, ha már te ott kapartatod ki magad!
2019. jan. 13. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
87%
Előző csak nem pasi vagy,kultúrált b-nkoka.
2019. jan. 13. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Minden valaszt koszonok, tegnap tulestem az abortuszon. A mutetet az utolso pillanatban lemondtam es abortusz tablettat vettem be.


Mivel rengeteg privatot kaptam gyorsan valaszolok:


Azert vetettem el a gyereket mert alkalmatlan vagyok az anyasagra, es ezt kello onismerettel belatom. Anyagilag siman megengedhetnenk magunknak, de egy gyerekhez sokkal tobb kell mint szimpla anyagiak.


Volt aki felajanlotta h szuljem meg es adjam orokbe ami nagyon humanus megoldas de ha mar eljutok odaig h megszulom akkor en nem tudnam orokbe adni-ezert sem szulok. Az ajanlatot egyebkent koszonom, es remelem h akik irtak talalnak majd olyat aki boldogan orokbead egy gyereket.


Aztan kaptam valami allati aljas, rosszindulatu uzenet aradatot ami nem viselt meg leven alapvetoen nem hatnak ram ismeretlenek, de igy tavolbol uzenem h ezzel a mentalitassal rengeteg noben lehet komoly lelki kart okozni abortusz elott, ami azert sem fair mert nem tudod h ki es miert megy abortuszra. Szoval joerzesu ember nem tesz ilyet-meg akkor sem ha nem ert egyet az abortusszal.


Aztan volt aki penzt ajanlott...hat ize ez a gyerekkereskedelem nem az en asztalom, de sok sikert. Ez nem egy ruha amit feltesz valaki az Ebayre h hahhooo elado, de mindenki mashogy eli az eletet.


Igy hirtelen ennyi.

2019. jan. 13. 22:04
 24/27 anonim ***** válasza:
0%
Hol élsz te kérdező?
2019. jan. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
57%
Kérdező (#23), hihetetlen, hogy egyes emberek milyen aljasak tudnak lenni...neked mihamarabbi jobbulást!
2019. jan. 14. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
17%
valasszukazeletet.hu vallomàsok rèsz
2019. márc. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Igazan leirhattad volna, h melyik orszagban elsz!!
2019. aug. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!