Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mi történik ha kicsit kések a...

Mi történik ha kicsit kések a kórházból?

Figyelt kérdés
Sajnos holnap lesz abortuszom...Reggel 7-re kell bemennem.Viszont az időjárás(havazás)miatt nem tudom időben beér e majd a busz.Vidékről kell bemennem a közeli nagyvárosba.Viszont reggel nincs aki bevigyen,így busszal kell mennem.
2019. jan. 22. 13:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%
Valószínű, hogy nem fogják elkezdeni nélküled :)
2019. jan. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez valahogy egyértelmű volt számomra...A kérdésem arra irányul(na),hogy ilyenkor új időpontot adnak pl?
2019. jan. 22. 14:16
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Menj egyel korábbi busszal. Inkább te varj, mint ok.
2019. jan. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%

Annó engem reggel 6-ra rendeltek be, 8-ig csak papírmunkával tollàszkodtak, valamikor 10 körül mentem a műtőbe.

De tényleg menj hamarabb, nehogy aztàn belekössenek.

Kitartàst!

2019. jan. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond, csak ha látod, hogy késni fogsz, akkor telefonálj oda és szólj nekik. Másokkal is előfordul, nyugi.
2019. jan. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
30%

1. Az embrió nem gyerek.


2. Kérdező, ha úgy látod, nem érsz be, szól oda telefonon. Nem hiszem, hogy gond lesz.

2019. jan. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%

Ritka szánalmas vagy #6-os!! Itelkezel ismeretlenül, anélkül hogy egy árva mukkot is tudnál a történeteől, ami egyébként meg csak véletlenül sem rad tartozik!

Szándékosan másnak rosszat kívánni, bravó.... Én meg azt remélem a “jó kívánságodl” visszaüt!


Kérdező ne aggódj, szerintem nem lesz gond, esetleg próbálj meg korábbi busszal menni vagy ha latod h késni fogsz, akkor csörögj oda.

2019. jan. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Kórházban általában futószalagon megy tehát lesznek még bőven előtted,én nem hiszem,hogy gond lenne,max később kerülsz sorra.De egy telefon nem árt.
2019. jan. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem januar 16-an kellett volna mennem, de tudogyulladasom volt, igy nem tudtam bemenni. Felhivtam a korhazat, jeleztem es adtak uj idopontot mara, ami ma meg is volt. Ha nem meg nem csuszol ki az idobol, akkor szerintem sem lesz semmi problema, csak hivd fel oket.
2019. jan. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sikerült beérnem percre pontosan 7 órára...
2019. jan. 26. 07:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!