Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Van köztetek olyan, aki úgy...

Van köztetek olyan, aki úgy döntött, abortuszra megy, és NEM MONDTA EL az adott párjának?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Ha van ilyen köztetek, MIÉRT nem mondtátok el?


Köszi a válaszokat.

(nem személyes a kérdés, nem engem érint).

Kérem az ellenkampányt, ne itt élje ki magát.


2019. márc. 29. 11:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
11%

Nálam, pasiként van egy szabály, amit mindegyik barátnőmnek elmondok, egyből a kapcsolat elején!


Nem kell gyerek! Ha mégis terhes leszel, akkor vagy lépj le és tartsd meg egyedül, vagy vetesd el, de én soha ne tudjam meg!

2019. márc. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
1- es , csak az a hiba , hogy nincs van a tartsd meg egyedül. Ha gyerektartást kér, akkor vagy fizetsz , vagy mész a börtönbe ezt ugye vágod?
2019. márc. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
24%

2.-nak.


Fizetek, de ennyi! Semmi mást nem akarok.

2019. márc. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem fizikai képtelenség.

Mert aki még nem szült, az 1 éjszakát bent tölt a kórházban. Ez ugye még kivitelezhető ha nem élnek együtt.

De az azutáni 6 hét szexmentesség nehezen magyarázható...


SZóval nem tudom, hogyan lehet eltitkolni ilyet. (az erkölcsi részéről nem is beszélve)

2019. márc. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
79%

Első te mekkora egy gyökér vagy! Ha terhes lesz,az a te hibád is nem? Felelősség meg a kukában! Felgyújtanám az ilyen szennyeket!



Kérdezőnek: Én abortusz ellenes vagyok de nem élem ki ezt másokon,mert van saját életem amivel foglalkozzak.De az ismerősi körömben volt egy ilyen nő.Teherbe esett,eszébe sem jutott megtartani.Párjának aznap mondta el,mikor kijött a kórházból.Otthagyta mert ő szeretett volna gyereket.

2019. márc. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%

Együtt élünk az első évünk óta mit mondanék hol alszom? Nálunk ilyen nincs.

Mivel magyaráznám az utána lévő szex mentes időszakot?

2019. márc. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
26%

Amatőrök vagytok?


Szexmentes időszak: anal, oral, kézi fejés, megjött, bocsi, de felfáztam, gomba az uszodából,...ki lehet dumálni.

2019. márc. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
74%
Amatőrök, ja azok vagyunk. Te mi vagy?!
2019. márc. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
97%
Nem és nem is ismerek ilyet. Miért ne mondanám el? Nem korrekt dolog, a pasi gyereke is.
2019. márc. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
87%

Hát ha van is ilyen, mi értelme annak a kapcsolatnak?

Biztos nem tudnék utána a szemébe nézni a páromnak.

2019. márc. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!