Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Van köztetek olyan, aki úgy...

Van köztetek olyan, aki úgy döntött, abortuszra megy, és NEM MONDTA EL az adott párjának?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Ha van ilyen köztetek, MIÉRT nem mondtátok el?


Köszi a válaszokat.

(nem személyes a kérdés, nem engem érint).

Kérem az ellenkampányt, ne itt élje ki magát.


2019. márc. 29. 11:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
69%

szerintem abban igaza van az elsonek, hogy o mar a kapcsolat elejen leszogezte, hogy nem akar gyereket.


Neki ugyan annyi jog avan lelepni es csak a gyerektartast fizetni, mint barmelyik nonek abortuszra menni. Nevezzuk ezt a ferfi abortusznak.


En nem azoktol hanyok akik nem kepesek felelosseget vallalni, hanem attol ha nincs megteremtve a nemek kozotti egyenloseg, ami ebben az esetben az, hogy ha a nonek joga van elvetetni, orokbe adni vagy akarmi a gyereket, akkor a ferfinek is legyen joga otthagyni a not es fizetni a gyerektartast ha nem kivan ebben resztvenni. Es hogy moralisan ezt ki hogy ertekeli az mar egyeni szocproblema, a tovenyeket nem a moralitas irja.


24/no.

2019. márc. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
82%

"vagy vetesd el, de én soha ne tudjam meg!"


Mert ha megtudod, hogy elvetette akkor mi van?? Inkább hazudjon, hogy bocs megjött, mint hogy közölje ezért meg azért nincs szex? Te normális vagy?

2019. márc. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
87%
Barátnőm igen. Szakítottak a párjával és utána derült ki, hogy terhes. Nem akarta terhelni vele a pasit
2019. márc. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Rachel Warner ***** válasza:
71%

" Amatőrök vagytok? "


Ja,látom te a hazudozásban profi vagy. Sajnálom a párod,ha van.

2019. márc. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
23%

Én soha nem akarok gyereket, a párom valamikor talán. Ha most teherbe esnék, részéről sem lenne kérdés az abortusz, szóval nyilván tudna róla. Ha előjönne a gyerektémával (ajánlom neki, hogy ne tegye), akkor lehet nem mondanám el. Valamit kamuznék, szoktam máshol aludni, elutazni 1-2 napra egyedül. Meg lehetne oldani.

31/N

2019. ápr. 2. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Ez butaság ha nem mondja el.Bármi meg történhet a műtö asztalon.Ismerek olyat aki titokba ment abortuszra .26 évesen.Egy éjszakát bent töltöt mivel még nem szült.Nem is ez a lényeg .Ha nem másnap műtét közben komplikáciok adotak.Embóliát kapot altatás alatt.Peddig az ég egy adta világon semmi baja nem volt még csak betegsége sem.Ép hogy meg tudták menteni .A család akkor értesült mindenről mikor a kórházból hivták öket.
2019. ápr. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
31%

Velem az exnejem csinálta ezt, hogy a tudtom és beleegyezésem nélkül ment abortuszra. Korábban azt hazudta, nekem, hogy ő is akar gyereket.


Elváltam tőle, az új feleségem jelenleg a 2 babánkkal váradós.

2019. ápr. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Anyu előző párjával ez történt kissé kegyetlenül....

Mindig szeretett volna kisbabát a férfi, terhes is lett az akkori asszony, nem akarta elmomdani de végül miután elvetette még a korházban felhívta hogy miujság...mondanom se kell...nem véletlenül az exe...

2019. ápr. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!