Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Az orvos tudja azt hogy volt...

Az orvos tudja azt hogy volt már abortuszom?

Figyelt kérdés
18évesen a szakítás után tudtam meg hogy terhes vagyok és nem akartam tönkre tenni senki életét így abortuszra kényszerültem az "apa" erről semmit nem tudott. Viszont most 6év elteltével újra együtt vagyunk már 1 éve és gyermek válaláson gondolkozunk. Az orvos ezt tudja hogy már történt velem ilyen? Nem akarom hogy megtudja a párom.
2019. ápr. 3. 11:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%

Persze, szerepel a rendszerben.

TAJ szám alapján te is utána tudsz nézni, hogy eddig milyen beavatkozásokat számoltak el.

2019. ápr. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%
Igen, de letiltható a betegéletútba valo beletekintes. Mas kerdes, hogy egyreszt ez nagyon tisztessegtelen a paroddal szemben, hohy egy ilyen fontos dolgot eltitkolsz elotte, masreszt nagy butasag magaddal es a leendo gyerekeddel szemben, mert ez egy fontos orvosi információ, ami befolyásolhatja a terhességedet.
2019. ápr. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
43%

Az orvosnak el kell mondanod. Orvosi okokból tudnia kell. De kérheted, hogy a párod ne tudjon róla. Orvosi titoktartás.


Ha nem akarod a párodnak megmondani az igazat, mond, hogy akkor volt, amikor ti nem voltatok együtt, és más volt az apa.

Ez is tisztességtelen szerintem, mert hazugság, de ettől talán nem dob ki...

2019. ápr. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%
Nem csak hogy tudja, de ha nem tudná, is el kellene mondanod, mert tudnia kell róla. A kiskönyvedbe is be kell majd kerüljön, hogy hanyadik terhességről van szó.
2019. ápr. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
88%

Tudja, ez benne van a kórtörténetedben.


Nem akarok beleokoskodni, de egy kapcsolat alapja - főleg ha gyermeket is szeretnétek vállalni - az őszinteség. Tudom, hogy nehéz és szörnyen érzékeny téma, de ha ebbe nem tudod beavatni a párodat és kiderül, lehetnek komoly következményei. Akkor, mikor mondjuk már úton van a pici sokkal rosszabb, főleg, ha újra szakítás a vége.

2019. ápr. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
73%
Hogy lehet hazugságban élni?
2019. ápr. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
81%
Meg fog bocsájtani neked, akkor ott úgy döntöttél, mert elhagyott, és ez volt a racionális döntés, ne hallgasd el előle, a magad érdekében, túl nagy teher/titok ez így. A dokinak tudnia kell róla, párod is el fog kísérni a vizsgálatokra...
2019. ápr. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
86%
Szia.Valami hasonló volt velem is...a részletekbe nem akarok bele menni,de inkább mondd el a parodnak mert felfog emeszteni a titkolózás.Akarhanyszor veled fog menni egy terhes gondozásra,viszgalatokra nem lesz jo.Kapni fogsz egy terhes kiskonyvet is amiben szerepel e hogy volt e már abortuszod akármi..azt meg gondolom megmutatod neki vagy elteszed emlekbe.
2019. ápr. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Más a méhszáj nyílása, mint nem szült és beavatkozáson át nem esett nőknél. Szóval látható jele is van.
2019. ápr. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
32%
Nem feltétlen, nekem magándoki nem tudta megmondani, hogy szültem. Ki hogy regenerálódik..
2019. ápr. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!