Terveztuk a babat most h osszejott megsem orulok nem akarom atelni ezt a 9 honapot es a szulest, viszont az abortusztol is felek mit tegyek? Mi a bajom? Szornyu erzes

Figyelt kérdés
2019. jún. 3. 23:27
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem ez teljesen természetes, sima pánik.


Mások meg számon tartják a 12. Hetet, hogy addig van esélyük meggondolni magukat.


El fog múlni.

2019. jún. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
92%

Nem vagy egyedül! A párod is ott van, vele meg tudod ezt beszélni? Ha nem megy, egy barátnővel, akinek már van gyereke, vagy anyukáddal?

Ha egyik sem, akkor keress egy pszichológust a környéken, a lényeg, hogy add ezt ki magadból, és találj megértő fülekre. Minden rendben lesz!!

2019. jún. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
23%
Nem is akartam megnyugtatni.Én 18 évesen szültem nem voltak ilyen gondolataim.Nem bírom az ilyen észjátszást.7-es voltam.
2019. jún. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem mindenki bepánikol. Én úgy lettem terhes hogy az orvosok azt mondták sosem lehetek. Na most erre képzelj el egy pozitív tesztet.. El sem hittem hogy ez velem történik. Ráadásul csak egyszer nem védekeztünk. Nagyon ijesztő élmény volt elhiheted. De azóta már megszületett és nagyon imádom
2019. jún. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
22%
Hogy mindenki bepánikol? Hát nem!! Kérdező, szedd össze magad, ne rinyálj!! Más fele életét adná, hogy babája legyen, te meg a tervezettet el akarod vetetni??
2019. jún. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
68%

Kedves utolsó,egyrészt szerintem lejjebb kéne kapcsolni magad és nem ilyen magas lóról venni a levegőt. Szerinted ezzel fogod a megtartásra ösztönözni? Max méginkább el akarja majd vetetni,mert az sem túl idilli családi kép,hogy a gyerekéről mindig a véresszájú életvédők jutnak eszébe. Neked ennyire fárasztó normális hangvitelben írni? Szerinted mit veszítesz azzal,ha ráülsz a kezedre és nem akarod feltétlenül közölni a kérdezővel,hogy mennyire mélyen lenézed? Én is ellenzem az abortuszt,nem arról van szó,de az életvédős csoportból is azért léptem ki,mert már nem volt világos számomra a motivációtok. Most akkor meg akartok menteni egy magzatot,vagy csak beteges kényszerek gyötörnek,hogy kiadjátok itt másokon a feszkót? Vagy esetleg a májatokat akarjátok hízlalni,hogy nem vetette el valaki a babáját,mert ti már megint jól megaszontátok? Gondolkodj el ezen.

A másik pedig,hogy a kérdezőnek mi köze azokhoz,akiknek nem jön össze a gyerek? Nem lesznek sokkal nemzőképesebbek,ha megtartja,mint ahogy az afrikai éhezők sem fognak attól jóllakni,ha én megeszem az utolsó kanál spenótot is.

2019. jún. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 A kérdező kommentje:
Mar van egy kisfiam,nem az elso lenne,a parom tamogat barhogy is dontok,de latom rajta h nem ert meg.Az abortuszt nem bannam meg csak attol felek h fajni fog,tudom most nagyon onzo vagyok de rettegek a rosszulletektol a vizsgalatoktol a szulestol tudom h megeri de eleg volt egyszer atelni nem gondoltam ezt vegig sajnos
2019. jún. 4. 12:44
 18/51 anonim ***** válasza:
79%
Akkor az a helyzet nálad,amit utólag írtam: csak azt hittétek,hogy akartok még gyereket,mert belelkesedtetek,csak amikor megfogant,akkor realizálódott benned,hogy mi fog újra várni rád: giga felelősség,ami nem csak abból áll,hogy jajdecuki. Igazából reménykedtem,hogy nem ez az eset áll fenn,mert a többire tudtam volna valami tanácsot adni,így nem tudok. Nem garantálhatom,hogy máshogy fogsz érezni szülés után,mert az itt nagy többségnek beállított pálfordulásokkal ellentétben ez sok esetben nem így alakul. De fennáll a lehetősége,hogy mégis. Hiszen most terhes vagy,tombolnak a hormonok,az is közrejátszik,illetve az előző szülésről megmaradt rossz emlékek,de szülésből sincs 2 egyforma. Én el tudom képzelni,mit érzel,mert nekem bár nem a szülés,de a kórházban töltött idő egy pokol volt a sok fanatikus bababarát nővér miatt,akik még akkor sem engedték,hogy a csecsemősökre bízzam a gyereket,mikor majdnem összeestem a rosszulléttől. Sz*r volt és nem is élném át egyhamar megint,ezért várunk a kövi gyerekkel,ha a vártnál előbb besikerül,persze megmarad,nyelek egy nagyot és reménykedem,hogy ezúttal másképp alakul majd,amiért én is tenni fogok -másik kórház-. De így neked nem tudom,hogy mit írhatnék.
2019. jún. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
45%
Bocs, de igy, h raadasul van mar gyermeked, meg gazabb az egesz..
2019. jún. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
31%
Hát én tartom magam a véleményemhez!Gáz szerintem is.Ez olyan mint mikor valaki kutyát hoz....jaaaa mégsem kell.Igazságtalan az élet mert aki meg akarna annak nem lehet.Szerintem jo ha vagy 20 éves ezzel a felfogással.
2019. jún. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!