Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Meddig lehet terhesség megszak...

Meddig lehet terhesség megszakítás vegezni? 9-10hetes lehetek

Figyelt kérdés

Voltam orvosnál 2019.06.12en és mondta hogy 9-10hetes vagyok viszont 17en tudom csak felhivni a védőnőt.. Kétségbe vagyok esve mert ez egy ne kívánt terhesség es későn lett eszreveve.. Szerintetek mire számítsak?

Negatív kommentelok kíméljenek így is Szét vagyok már esve

Köszönöm! 20/L



2019. jún. 15. 17:28
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
26%

Igen, még biztosan gondosan védekezett is. És minden gondossága ellenére sem tűnt fel neki még 6 hétig, hogy esetleg terhes.


Amúgy észrevehetően elkezdődött a nyári szünet, ma csak van 3 kamukérdéssel találkoztam

2019. jún. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 anonim ***** válasza:
15%
A védőnős mulatság hosszabb procedúra,magándokit keress.
2019. jún. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 anonim ***** válasza:
62%

"hogy nem mindenkinek marad ki a menstruáció?"


Érdekes módon csak itt szokás terhesség mellett menstruálni, ezen az oldalon:D


Ha terhesség mellett van is vérzés, az sosem normális menzesz. Vagy valami pecsételés, vagy kifejezetten bő vérzés, bővebb, mint a normális, ha vetélésről van szó.


Nőgyógyászaton dolgozom, de érdekes módon még egy olyan nőt sem láttam, aki valóban normálisa, rendszeresen vérzett volna a terhessége alatt....

Ez ilyen urban legend kb.

2019. jún. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 anonim ***** válasza:
92%

"A védőnős mulatság hosszabb procedúra,magándokit keress."


Minek magyaráztok ilyen hülyeséget?

A művi abortusz szigorú jogi szabályozás alatt áll. Nem úgy megy, hogy bemegyek a magándokihoz, leteszek pár tízezrest az asztalra és kikaparnak...


El kell menni a CSVSZ-hez, van KÖTELEZŐ 3 nap gondolkodási idő, utána vissza kell menni, befizetni a díjat. Ezt nem lehet kikerülni akkor sem, ha te egy magánintézményben 200 ezret kifizetsz egy kaparásért!!!

2019. jún. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 anonim ***** válasza:
53%

Mikor értitek már meg, hogy nem mindenkinél egyforma a terhesség? A legjobb barátnőm 7 hónaposan tudta meg, hogy terhes!! Viccen kívül, előfordulhat, hogy valaki nem veszi észre.

9-10 hetesen nem akkora kunsz. Egyrészt verezhet mellette, másrészt lehet korábban is rendszertelenül menstrualt és nem volt gyanús, hogy "elmaradt" 1-2 ciklus.

2019. jún. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 anonim ***** válasza:
81%

11+6ig csinaljak meg UHs mereteket veve alapul, nem pedig a kimaradt menstruaciot!

12+0-n mar nem legalis Magyarorszagon a terhessegmegszakitas.


Holnap jelezd a vedononek, h SOS es akkor meg szerintem belefersz, de mar nagyon szorit az ido.

2019. jún. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 anonim ***** válasza:
86%

26: pedig hogy vissza akartam olvasni azt a négygyerekes sztorit. Majdnem jó volt.


Menj be a védőnőhöz, ezek többen rendelnek egy helyen, valaki csak lesz ott, mondd el, mivan, segíteni fognak.

2019. jún. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm remélem valahogy meglehet oldani hogy kicsit gyorsabban menjen.. Védőnő állítja ki a 3napot?ezt a 3napot nem lehet elhagyni valahogy?
2019. jún. 15. 20:07
 29/66 anonim ***** válasza:
94%
Nem, nem lehet elhagyni, mivel ez a jogszabály.
2019. jún. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 A kérdező kommentje:
Miután letellik a 3nap befizetem a csekket és mikorra kapok idopontot? Vagy azután mennyit kell még várni.?
2019. jún. 15. 21:27
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!