Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Meddig lehet terhesség megszak...

Meddig lehet terhesség megszakítás vegezni? 9-10hetes lehetek

Figyelt kérdés

Voltam orvosnál 2019.06.12en és mondta hogy 9-10hetes vagyok viszont 17en tudom csak felhivni a védőnőt.. Kétségbe vagyok esve mert ez egy ne kívánt terhesség es későn lett eszreveve.. Szerintetek mire számítsak?

Negatív kommentelok kíméljenek így is Szét vagyok már esve

Köszönöm! 20/L



2019. jún. 15. 17:28
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
86%

Én is hasonlóan jártam nem rég am mint te, nekem 7-8 hetesen állapították meg és a kórházi vizsgálat alapján 9 hetes voltam mire odaig jutottam. Kb két hét alatt intéztem el mindent,de nekem mennem kellett vércsoport vizsgálatra is. Amit igazából ha nem tudsz neked is meg kell csináltatni.


Amúgy ténylegesen nem feltünő hogy kimarad, nekem többször is volt már hogy egy hónap kimaradt, persze hogy nem aggódtam, akkor kezdett furcsa lenni mikor kövi hónapban sem akart megjönni. Szóval nem kitaláció, örülök hogy van akinek mindig pontos de az az igazság hogy emberek vagyunk nem pedig óramű pontos gépek. Ha van egy keményebb hónapod fel se tünik az ilyesmi.

Az abortusz ellenesek meg tényleg álljanak le és keressenek olyat akit érdekelnek. Ha valaki nem akarja a gyereket akkor nem akarja, nem eröltethetik rá, NEM ÖK DÖNTENEK és lényegtelen hogy milyen videókkal vagy szövegekkel jönnek. Ezzel csak őrületbe kergetik az embert.

Ha bármi segítség kell szólj, az egész procedurát ismerem.

2019. jún. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 A kérdező kommentje:
Voltam védőnonel és azt mondta hogy szorít az idő de a 3 napot nem lehet elhagyni mert ez egy jogszabály stbstb és hétfőn kell újra vissza mennem utána meg majd mondja a többit.
2019. jún. 21. 07:41
 43/66 anonim ***** válasza:
44%
Nem kapkodtad el a védőnőhöz menést. Ha nincs szerencséd, akkor már nem fogsz beleférni az időbe (11+6 napig csinálják meg).
2019. jún. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 anonim ***** válasza:
22%
Eddig mi a fenét csináltál?
2019. jún. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 A kérdező kommentje:
Mia fenét csináltál? Vártam rájuk a retkes időpontokra hiába könyörögtem
2019. jún. 22. 08:32
 46/66 anonim ***** válasza:
14%
Mert hülye vagy. Ilyenkor nem kell időpontra várni. Oda kell menni és kész. Addig nem jönni el, amíg nem csinálják meg.
2019. jún. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 A kérdező kommentje:
De ez nem úgy működik nemtud senki kicsettinteni csak úgy az ujjabol például egy altatóorvost.
2019. jún. 22. 15:59
 48/66 anonim ***** válasza:
15%
De úgy viszont működik, hogy ha valami nekem s.o.s fontos, akkor kb.mindent alárendelve taposom az utat, hogy el tudjam intézni! Nem még napokat szrakodok!
2019. jún. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 anonim ***** válasza:
66%
Ja csak az a gáz hogy elküldenek a fenébe időpont nélkül
2019. jún. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 anonim ***** válasza:
95%
Védőnőtől? Már hogy a fenébe küldenének el? Főleg ha napjai vannak hátra a határidőig. Nem robotok ezek.
2019. jún. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!