Elmondjam a páromnak?

Figyelt kérdés

Késik a menstruációm,aggódok hogy baba lesz,viszont a párom ideges lenne és nem fogadná jól a "hírt" félek,hogy ez rámenne a kapcsolatunkra..a jelenlegi élethelyzetembe semmiképpen sem férne bele egy gyerek.Valószínüleg ő is emellett döntene,viszont,így ha nem mondanám el neki nem lenne felesleges konfliktus.Mellesleg védekeztünk,szóval kioktató válaszokat nem kérek!

21/L



2019. jún. 20. 11:17
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
65%
Ha ez felmerül, akkor ő nem a párod, csak egy szexpartner.
2019. jún. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
55%
Ezer dologtól késhet, csinálj tesztet. Egy abortuszt, ha tényleg mindkét fél egyetért benne, kibírhat egy kapcsolat, de ha a tudta nélkül ölöd meg a gyerekét, azt kötve hiszem, hogy bármelyik férfi elfogadná és veled maradna, bármikor kiderülhet, ez a kettőtök dolga, ő az apa, szemétség nem szólni róla.
2019. jún. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
34%

Ideges lenne a párod....jobban belegondolva joggal is tenné.

Mert felvetődne a kérdés,miért nem szedted a gyógyszert rendesen.

De a ,,védekeztünk" szöveget nem a te gyógyszeresedésedre értetted az is tuti.

Amúgy meg igazuk van az előttem szólóknak.

Milyen kapcsolat az,ahol egy ilyen dolgot nem lehet megbeszéln?

Titokban akarod tartani? Aztán ha hazamész és rádgerjed a pasid mivel magyarázod majd a több napi vagy heti visszautasítást?

Felesleges konfliktus...sorban szólod el magad,hogy te hibáztál ami a védekezést illeti

2019. jún. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Igen egy nap kettot vettem be eloszor az eletembe..de csinaltam tesztet es negativ lett
2019. jún. 20. 13:28
 15/22 anonim ***** válasza:
70%
Mindenképpen mondd el neki. Az előttem leírtak miatt is, meg azért is mert egy abortusz nem kevés pénzbe kerül, + a dokinak adott pénz, nyugodtan hozzájárulhat a párod is, te viszed a bőröd a vásárra (műtéti kockázat, a méhszáj tágítás sem leányálom, amit első abortusznál azokon a nőkön csinálnak, aki még nem szült - laminária pálcika) a minimum, hogy ő meg fizet.
2019. jún. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
59%
Látom, negatív lett a teszt. A jövőre vonatkoztatva tanácsolok neked pár dolgot. Ha esetleg hasonló eset történne a későbbiekben és baba is lesz a dologból, mindenképp mondd el a párodnak. Az nem párkapcsolat ahol az ilyet nem lehet megbeszélni. Aki szexuális életet él, számoljon annak a lehetőségével is, hogy abból gyermek foganhat. Az apának is ugyanolyan joga van tudni a terhességről és részt venni a döntés meghozatalában, a legtöbb férfi aki ezt értelmesen átgondolja a végén úgyis a nőre hagyja a döntést. A másik dolog pedig, hogy az ilyen esetek elkerülése végett rendesen kell szedni a fogamzásgátlót, nem összevissza, egyik nap kettőt bevenni, másik nap kihagyni. Azért van a betegtájékoztató, hogy figyelmesen elolvassuk és betartsuk az ott leírtakat.
2019. jún. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves kioktatst..e ha egy ev alatt egyetlen egyszer fordult ilyen elo akkor szerintem magamtol is kelloen tudok figyelni r..a másik részében igazad van
2019. jún. 21. 10:17
 18/22 Lili8989 ***** válasza:
14%
Miert nem veszel terhességi tesztet?????
2019. jún. 22. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Lili8989 ***** válasza:
10%
Amúgy meg, az hogy metratod e avagy sem, kizárolag a TE döntésed. Ez kizárolag a NŐ döntése!!!! Senki másnak beleszólása nincs. Én nem mondanám el. Főleg, ha 100%ra biztos vagy benne, hogy mindketten így döntenétek. Arra viszont figyelj, hogy később, ha terhes leszel, a papirjaidon rajta lehet, hogy már voltál terhes. Ha így lesz, készülj a megfelelő válaszokkal.
2019. jún. 22. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
59%
#16-os vagyok. Kérdező, nem bántani vagy kioktatni akartalak. Sajnálom, ha annak tűnik. Csak arra próbáltam rávilágítani hogy egy hibából is lehet később baj. Saját tapasztalatból mondom. Mikor elkezdtem tablettát szedni, pár hónappal később összeszedtem valami hányós vírust. Azt írja a tájékoztató, hogy ilyen esetben kiegészítő védekezést kell alkalmazni. Nos, egy hét múlva találkoztam a barátommal, szedtem rendesen a tablettát és már a vírus is elmúlt, így nem tartottam fontosnak a kiegészítő védekezést. Terhes lettem. A magzat végül spontán elment, művi befejezéssel. Nagyon megviselt. Azóta ha már csak megfájdul a fejem, vagy hasam, egyből kiegészítő védekezést is alkalmazunk, mert még egy ilyet nem élnék túl ép ésszel.
2019. jún. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!